6 Beach Bag Essentials pod $ 25

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Táto publikácia môže obsahovať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Keď idem na pláž, dostanem tak vzrušený o oceáne, koktails, rovnako ako moje prsty v piesku, ktoré si nepamätám niektoré z praktických záležitostí. presne koľko peňazí potrebujem? Čo budem jesť? Rovnako čo najdôležitejšie, čo budem musieť dať do mojej plážovej tašky?

Pláž musí-haves

Úlohou vašej pláže je priniesť (štýlovo) trochu voľby tovaru, ktorý vás udrží pohodlne celý deň – s teplom, vlhkosťou, pieskom, ako aj vietor. Práve tu sú naše top šesť výberov plážového vrecka musí-haves, všetko pod $ 25 a kus.

Sprej

Coola, športový kontinuálny sprej SPF 30 – tropický kokos, $ 20, Sephora

Tento 30 SPF opaľovací krém je vyrobený zo 70% organických zložiek, ako je uhorka, riasy, ako aj jahoda. Je to ľahké, bez krutého, ako aj naďalej odolné voči vode približne 40 minút. Užite si svoju zábavu na slnku, zatiaľ čo je pekné do životného prostredia.

Premiešať

Sušená ovocná zmes, 2,99 dolárov, cieľ

Tieto zmiešané sušené ovocie z trhovej špajze vytvárajú fantastické plážové občerstvenie. Sú výživné, plnenie, ako aj jednoduché zdieľanie buď vo vozidle alebo po nastavení v piesku. Uložte niekoľko balíčkov z nich vo vašej taške pre tie “len v prípade” momentov. Sú to bez skaze, rovnako ako to bude cez horúce slnko v poriadku, ak nemáte hlad.

Zakrytie

O’Neill Bungalow Cover Up Romper, $ 24.75, Swimoutlet.com

Nájdite kryt hore, ktorý milujete nosenie, rovnako ako budete mať každú šancu ísť hore, rovnako ako dole piesok. Tento kryt v štýle Romper je funkcia lichotivým tvarom obalu s hlbokým v na zobrazenie vášho obleku. Šortky sú pekným dotykom, pretože nemusíte držať lem zakaždým, keď vietor fúka. A, číry materiál vám umožní cítiť, že oceán vietor sa však vzťahuje na to, aby boli vhodné pre iné vonkajšie aktivity.

Uterák

Okrúhly vodný melón plážový uterák, 21,99 dolárov, Kohl

Okrúhle plážové uteráky majú svoj moment na slnku. Čo je skutočne úžasné o tomto vzore, je to, že to prichádzajú v mnohých vzoroch, farbách, ako aj nákladových miestach. Môžete stráviť obrovské peniaze na originálnu guľu, alebo môžete zamieriť do Kohl, rovnako ako urobiť vyhlásenie s touto vodovodným uterákom. To je 55 palcov naprieč, čo je obrovské, aby ste sa cítili ako kráľovná pre daný deň.

sunnies

Caped cateye slnečné okuliare, 9,90 dolárov, navždy21

Extrémne mačka-eye slnečné okuliare sú tiež trendy, rovnako ako táto dvojica prináša na pôdoryse cenu rozpočtu. Milujem odvážne tvar rovnako ako limitovaný rohy týchto odtieňov. Nepriehľadné šošovky sú obaja záhadné rovnako ako lichotivé v tejto nádhernej medovej farby.

Slnečný klobúk

Dámska Paper utkal deformačné pláž vyšívané Citácia Floppy Brim Hat Slnko, $ 15,26, Amazon

Zachovať svoju tvár chránené pred slnkom vo veľkom štýle s touto roztomilou floppy klobúk. Pri nákupe floppy klobúk, pozrite sa na páse na vnútornej strane plus nastaviteľnou šnúrkou. Tieto funkcie budú držať klobúk s vami, keď vietor fúka.

Čo je vo vašej plážovej taške? aby sme pochopili nižšie!

Možno podobne, ako sú tieto:

Ikony v štýle plážovej
Veľké plážové Totes v rámci $ 25

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *