Ste kancelária mama?

Tu je pre vás zábavné obavy: Ste mama kancelárie*? Skontroloval som, že mama v kancelárii má tendenciu ublížiť vašej kariére, pretože ľudia vás vidia ako mamu namiesto odborníka, ktorý ste.
Takže tu je Otázka: Súhlasíte s tým, že byť „kanceláriou mamičky“ je zlá vec – alebo je to len jeden štýl administratívy? Ste matkou kancelárie alebo pracujete s jedným? Je to vhodnejšie (alebo efektívne) v niektorých kancelárskych kultúrach, ako aj menej v iných?
{príbuzné: Presne ako zabrániť úlohám čistenia kancelárskych domov}
Za môj 0,02 dolárov som bol vždy úplne vinný – dlho predtým, ako som skončil ako mama. Nikdy som pečený cookies alebo košíčky pre ľudí, ale: rád by som bol pripravený, ako aj vo všeobecnosti mám na pamäti narodeniny, ako aj iné zábavné veci (s trochou asistencie, aby som mal na pamäti osobné údaje). Takže som využil na to, aby som so sebou priniesol (a držal sa vo svojom stole), všetky druhy vecí – zakričte obrúsky! Obväzy! Tkanivá! Náhradné nabíjačky! Fanúšikovia! Svetre! Spolupracovníci ku mne vždy prišli, keď niečo potrebovali.
V niektorých metódach to bolo plus – určite som introvert, rovnako ako som si istý Bit spôsob, ako byť priateľský a prístupný. Predpokladám, že sa zaregistrujem na koncept v článku WSJ – Office Mom ako administratívny štýl.
Som zvedavý, ženy – čo si myslíte?

Na obrázku: Pink Cupcake – uspokojujúc zvyšky, pôvodne nahrané do Flickr od Alpha.
* Ak nemáte členstvo v WSJ, stačí Google nadpis a získať prístup k úplnému článku. : D

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *