Springleap’s Bust z ich nových súťaží s otvoreným štýlom

už dlho, Springleap kreslil vo veľkej šírke dizajnérov do svojich špičkových súťaží, avšak dizajnéri premýšľajú o súťažiach s otvoreným štýlom, avšak čakali, kým sa tieto životy obnovia. Skvelá správa je, že sú späť, s úžasnou cenou.
Po opätovnom spustení súťaží s „otvorenými štrajkmi v štýle!“, Styles sa valia tak, ako aj v prípade, že doteraz predložené tie, ktoré majú ísť, je cena 1 000 dolárov za šampióna súťaže, je záujm Dizajnéri tričiek. Slovo je, že tieto súťaže sa budú konať každé 3 mesiace, okrem súťaží najvyššej kvality, ktoré ponúkajú ešte väčšie ceny. Okrem toho tím Springleap tiež predstavil Voxpop – svoju mesačnú cenu poukážky na tričko 50 dolárov za fanúšikov štýlov, ktorý hlasuje, zdieľa, ako aj najviac komentuje.
Ak máte štýl alebo sa chcete podeliť o lásku, prejdite na Springleap a skontrolujte prácu na výstave!
Springleap Open Style Contest!
Nové súťaže s otvoreným štýlom z kombinácie špičkovej kvality a otvorených štýlov súťaží Springleapspringleap prinášajú spolu fantastickú kombináciu dizajnérov a štýlov. Súťaže fungujú fantastické ceny (nikdy pod 2000 dolárov za súťaže najvyššej kvality, nikdy nižšie ako 1 000 dolárov za súťaže s otvoreným štýlom), ako aj celkom úžasné stimuly pre fanúšikov štýlu, aby sa vyjadrili, hlasovali a zdieľali prácu na výstave.
S početnými dizajnérskymi ocenenými cenami za posledných 5 rokov, ako aj vynikajúcim šírením odpalísk v ich obchode, susedstvo Springleap rastie v skokoch aj hraniciach. Vychutnajte si niekoľko fantastických pokrokov, ktoré sa v najbližších mesiacoch umiestnia, sú v obchode nejaké skutočné prekvapenia.

0/5 (0 recenzií)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *