Ako upraviť neformálny outfit pre jarný trend 2022

98.c_project

Aby sme vám pomohli zorganizovať svoj šatník alebo nájsť svoj najlepší jarný outfit, zaokrúhlili sme veľa elegantného a neformálneho jarného oblečenia pre všetky druhy príležitostí, či už idete na prechádzku, aby ste si užili pekné počasie, pričom sme si vzali mamu von na obed alebo len chladenie doma.

Jarná nálada je jedným zo skutočných optimizmu, ale tam, kde predchádzajúce sezóny mohli ísť do overdrive s túžbou obliecť sa aj na najskromnejší týždenný obchod s potravinami, je trend na jar/leto časom a miestom navyše mimoriadne, ale stále silné, ale stále silné Dopyt a potreba jednoduchých, jednoduchých, luxusných, najlepších príležitostných odevov pre ženy a oblečenie, ktoré môžete nosiť jednoduchým spôsobom.

faustine.Clerc

Či už je to pre školu, prácu alebo rodinnú udalosť, veľa ľudí uprednostňuje pohodlie neformálneho opotrebenia pred formálnejším opotrebením. Dobrou správou je, že nemusíte obetovať štýl pre pohodlie. S trochou kreativity a predvídania pri výbere materiálov a farieb môžete ľahko vyzerať elegantné s neformálnym oblečením so zbierkou od Holapick.

O HOLAPICK;

„Holapick je medzinárodná rýchla módna platforma B2C E-Commerce. Zariadenie najnovších dámskych módnych odevov a módnych doplnkov sa zaväzujú poskytovať dokonalý výber za veľmi nízke ceny. Značka bola založená v októbri 2008, hlavne pre cieľový trh Európy, Ameriky, Austrálie a Blízkeho východu a ďalších spotrebiteľov. Podnik pokrýval viac ako 220 krajín a regiónov po celom svete. ““

Pozri tiež

Obchod a štýl, letná móda
ako štýl chrbtom biele šaty tento rok v lete 2022

viammajang

Veľa miest na návštevu tejto sezóny a budúcej sezóny (leto), ľudia, ktorí vidia, a veľa súborov, ktoré sa zhodujú. Takže zatiaľ čo na jednej strane je veľmi jasný posun smerom k odhaľujúcim, veľmi drsným typom oblečenia, v hre je tiež veľmi elegantný a podhodnotený protiklad. Hovorí o túžbe moderného kupujúceho a prirodzenej tendencii meniť myseľ.

A ak chcete ešte viac sezónnych módnych nápadov na rok 2022, máme všetky módne trendy na jar 2022, najlepšie neformálne blúzky, sukne a príležitostné maxi šaty pre ženy z tejto značky, posúvajte sa dole, ako štýl, ako štýl ležérne oblečenie pre jarný trend 2022 a získajte svoje obľúbené!

Bavlnené a ľanové pevné farby voľné šaty

Kvetinová blúzka s dlhým rukávom

Bavlnená a ľanová masívna farebná klopanie s dlhým rukávom vrecká jednoduché voľné ležérne dlhé košele šaty

Voľný neformálny kvetinový potlač V-krk tri štvrtiny rukávy tričko

Vintage voľný tlač V-krsti maxi šaty

Tričko s masovou farbou módy trojštvrtiny

Príležitostné kvetinové tlače Krátke rukávy posádky krku midi šaty

Módne džínsy

Vintage gombíky kockované 3/4 rukávové tričko

Voľné tuhé farebné bavlna a bielizeň ležérne nohavice

Pletený pulóver s dlhým rukávom

Voľná neformálna kontrola jahňacieho zipsového kabátu zips

Nová dámska nová posádka krk módne s dlhým rukávom s dvoma kusmi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *