Blogger Q & A s Catherine Brock

Share

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Táto publikácia môže obsahovať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Sieť Dealspotr z vplyvných obsahuje pozoruhodné bloggerov rovnako ako sociálne médiá osobnosti naprieč širokou škálou tém, rovnako ako záujmy, ale všetko so zameraním na skromný bývanie, rovnako ako úspora peňazí. V našom pravidelnom ovlivňovatel Spotlight, pozývame jednu ovlivňovatel podeliť sa o svoje skúsenosti, rovnako ako úspechy so zvyškom našej komunity. Ak by ste chceli, aby sa vystupoval, pošli mi správu cez Dealspotr.

Pre Catherine Brock, skladanie Začalo to ako koníček. Postupom času, ako záľuby robiť, skladanie stala jedným z Catherininých vášní, as začala sa pozrieť do sveta na voľnej nohe. Po znovu-opäť off-súvislosti s podnikateľskou sférou, Catherine bola nakoniec schopná peňazí na jej vášňou pre skladanie, rovnako ako módne a zase blogovanie do svojho denného úlohy s rozpočtovým plánom módy. Teraz, keď je tu zdieľať svoju cestu s vami v tomto týždni ovlivňovatel Q & A.

PREDSTAV SA! Úplne prvý NAME, odkiaľ ste, vaša “deň práce”, a akýkoľvek druh ostatných Zábavná fakty by ste chceli, aby sme vedeli.

Som Catherine Brock rovnako ako I on-line v St. Louis, Missouri. Som naozaj z Long Beach v Kalifornii, takže som sa presťahoval do Midwest asi pred šiestimi rokmi. rovnako ako Áno, to bola moja voľba sa tu pohybovať! St. Louis je báječné miesto k životu. zábava Pravda o mne: Môj mládež prezývka je Tig. Moja domácnosť ma stále volá, že, rovnako ako nikto Zdá sa, majte na pamäti, odkiaľ pochádza.

Môj deň úlohu, rovnako ako bočné ruch je jednou rovnako ako rovnaké, ako na asi osem mesiacov. Žiť sen!

Popíšte svoj blog. Aká je jeho primárne zameranie?

Rozpočet Fashionista inšpiruje aj zmocňuje štýl zmýšľajúce ženy, aby sa vyzerať čo najlepšie, bez toho by náklady na šťastie. Pokrývame módy, rovnako ako kozmetické trendy, rovnako ako zamerať na ženy vo veku 21, ako aj hore. Ja osobne skladať predovšetkým pre 40-a-nad ženou, rovnako ako mám dve ďalšie spisovatelia, ktorí sa zameriavajú na módu, rovnako ako kozmetické tipy pre mladších súbor.

Ako ste sa dostal do blogovanie? Kedy ste začal?

Ja som vždy považoval sám spisovateľ. aj keď som mal “Deň pracovných miest” v iných oblastiach, to bolo skladanie časť môjho úlohy, ktorý som miloval najviac. Vyšiel som od obchodného sveta na jednom mieste rovnako ako strávil asi deväť rokov ako spisovateľ na voľnej nohe na plný úväzok. Napísal som veľa materiálu pre iných ľudí. Skončil som späť v podnikovej funkcie, rovnako ako (samozrejme) si uvedomil, koľko som vynechal písania. Výsledkom je, že som prevzal rozpočet pláne módy ako vedľajší prácu v roku 2014.

Aký bol váš najlepší výkonom blog publikovať aktuálne? Čo si myslíte, že robil to úspešný?

Jarná móda 2017- kúskov ste požiadavku teraz. To publikovať urobil dobre, pretože je to jednoduché, ako i žalovateľné radu. Rozpočet plán Fashionista návštevník je hektický dáma, rovnako ako ona potrebuje rýchlu inšpiráciu.

Móda je o sebavyjadrenia, rovnako ako mojím cieľom je vždy vyvolať novú koncepciu pre štýlové (a cenovo) oblečenie. Páči sa mi veriť príspevky, ktoré sa dostanú veľké množstvo webového prevádzky sú tie, ktoré včas ženy myslia: “Ja možno úplne nosiť!”

Aký je ten spôsob, ktorý váš blog je jedinečný a jedinečný od iných blogov vo vašom nika?

Máme tri spisovatelia, vrátane seba, rovnako ako každý z nás má svoj vlastný uhol pohľadu vnútri výklenku rozpočtu plánu módy. Zabezpečujeme veľké množstvo “ako sa štýl”, rovnako ako “ako nosiť” radu, skôr ako “To je to, čo som dnes kúpil na predaj.” rozpočtový plán Fashionista je nižšia o mne osobne, rovnako ako ďalšie informácie o inšpirovať ženy, aby sa objavovať svoj vlastný štýl.

Čo je jedna vec, ktorú miluješ o Dealspotr? Má Dealspotr pomohol váš blog v akomkoľvek type spôsobom?

Som rád, že sa zaoberá Dealspotr sú vymývané tak starostlivo komunitou. Využil som k tomu veľa vyhľadávania Google predstavy, ale som toho nechal. Je to jednoducho nie je časovo efektívny. Keď som skladal pre rozpočet plánu módy alebo robiť svoju vlastnú osobnú nakupovanie, jednoducho idem rovno do Dealspotr rovnako ako vzhľad pre obchody, ktoré sú relevantné. aj keď som zdieľanie spoločností na Twitteri, budem zvyčajne zdieľať priamo z Dealspotr, pretože viem, že sa zaoberá bude fungovať.

Ak by ste mohli určiť jednu vec (v poriadku, alebo niekoľko vecí) zodpovedné za úspech svojho blogu, čo by to bolo?

Zameranie. Aj pobyt zameraný na rozpočtovom pláne módy, rovnako ako rozpočet plánu krásy, aj keď som mohol zdieľať svoj názor na toľkých iných vecí! Že Znie to jednoducho, ale tam môže byť veľký tlak na bloggerov zo značiek, ako aj potenciálnym partnerom natiahnuť svoje hranice. ale na konci dňa, mojou povinnosťou je, aby moje čitateľstva. Ak nemám to mohli takto by som začať strácať tých čitateľov, rovnako ako značky príležitosti pôjde preč taky.

Akú radu by ste poskytnúť niekoho, ktorí chcú začať blog?

Urob to, pretože si ju zamilujete, rovnako ako Keep On Keepin ‘na. Blogovanie je ťažká práca, v každej fáze životného cyklu blogu!

Existuje užitočný nástroj alebo zdroj, ktorý ste využili, že by ste navrhli iné bloggery? Možno niečo iné bloggery nemusia porozumieť?

Milujem chvost pre pinterest, ako aj plánovanie Instagram. Skutočne ma drží organizované. Menší známy nástroj, ktorý používam, je imageptim, ktorý komprimuje obrázky. Publikujem veľký predaj vzorových predajov na mojej stránke, ako aj niekedy aj obchody mi pošlú obrie obrazové súbory. Využívam imageoptim, aby som ich zničil na veľkosť, ktorá je vhodná pre web.

Povedzte nám o najviac vzrušujúcom momente, keď ste zažili ako blogger.

Bol som vybraný pre módnu ponuku, ktorá priniesla 16 módnych bloggerov, ako aj instabloggers, aby diskutovali o predaji nakupovanie. To bola skutočne fantastická šanca, ako aj tak inšpiratívne pre mňa uspokojiť, ako aj pozdraviť s inými inovatívnymi ženami. Keď som dostal hovor, že som bol vybraný, bol som dosť šokovaný, skvele!

Ktorý veľký blogger alebo ovplyvňovač najviac obdivujete, ako aj prečo?

Mám rád jo-Lynne Shane. Jej štýl zmysel je mimoriadne originálny, ako aj prístupný.

Zažili ste niekedy chvíľku, keď ste chceli prestať blogovať? presne ako ste to prekonali?

Nie naozaj. Niekedy sa frustroval, pretože mám pocit, že som na milosrdenstvo Google alebo algoritmus Instagramu, ako aj podobne. Nie je to však nič také presne, ako som sa cítil, keď som pracoval v obchodných rolách. Je to ako snažiť sa cítiť nešťastné, keď jete zmrzlinu. Možno sa to stane teraz, rovnako ako potom, ale netrvá dlho.

Aká je vaša preferovaná televízia?

Som na trhu pre novú preferovanú show! Moja preferovaná all-time show je “stratená”. Pre súčasné show sa mi páči “American Ninja Warrior”, ako aj “žralok tank”.

Aký je váš preferovaný snack?

Chews, ako aj sušené manga.

Ak by ste mohli mať večeru s kýmkoľvek, žijúcim alebo mŕtvym, kto by to bol?

To je ťažký. Môžem pozvať Audrey Hepburn, rovnako ako Benjamin Franklin?

Môžete prepojiť s Catherine na Facebooku, Twitter, Pinterest, Instagram, ako aj Bloglovin ‘. odhlásil Kataríny blogu na TheBudgetFashionista.com. Môžete tiež v súlade s ňou na Dealspotr.

Ste blogger alebo sociálne médiá ovlivňovatel, ktorý miluje zdieľať radu o úsporu peňazí? Dealspotr je rýchlo rastúca susedstve ponukových lovcov i zdatných nakupujúcich – pripojiť k našej ovlivňovatel sieť a zviditeľniť, make výhod, vziať na platené koncerty, rovnako ako pomoc ľuďom ušetriť peniaze.

Emily Helwig vyslaný tento článok na Dealspotr blog.This publikovať pôvodne objavila na blogu Dealspotr. Dealspotr je najpresnejším kupón stránky, ktoré zaplatí uložiť. Som @budgetfashionista na Dealspotr, využiť môj odkaz pripojiť sa dnes rovnako ako make 5000 bonusových bodov.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *