Klasický štýl sviatkov s viacerými úlohami

To všetko sústreďuje okolo krásne vytlačenej sukne, kus, ktorý pre vás robí všetko ťažké zdvíhanie. Toto kvetinové číslo je od Mara Hoffmanovej a je to ohnisko, vďaka ktorému sa zvyšok pohľadu spojí bez námahy a zároveň je zábavným multi-taskerom, ktorý bol spárovaný neskôr v týždni s touto Fuchsia Bodysuit na večeru. Na deň som to spároval s týmto dôveryhodným bielym gombíkom (áno, sú to technicky pánske!), O čom ste ma už počuli nekonečne-sú to najlepšie a lacné! Rovnako ako sukňa, aj klasické biele tričko tričko je jedným z tých kúskov, ktoré môžete zabaliť a nosiť viackrát/spôsoby, či idete na dámsky obed alebo len chcete, aby sa niečo ľahké hádzať džínskymi šortkami na prechádzku po pláži.

Uniqlosuper nonfleir slim-fit s dlhým rukávom tričko

Mara HoffmanPleted Floral- Print Maxi sukňa (podobná tu a tu)

Eliza jfloral midi sukňa

Keď sa to týkalo doplnkov, išiel som na plážové mesto hnedé pre opasok, tašku a sandále. Sandále a opasok sú staré pohotovostné pohotovostné pohotovostné, ale táto taška, moji priatelia – je to odtiaľto a nepozerá sa teraz, ale myslím si, že tento rok v lete ukradne centrum klietkových tašiek. Jednoduché, klasické neutrálne tóny so zábavnými detailmi sú najlepšie pre zimné obdobie niekde teplé, keď si nie ste istí, do akej zábavnej farby plážovej farby budete na jar a v lete.

Kožený pás Anderson’swoven (podobne tu)

Hereuanna tkaná kožená vrecká (podobná tu a tu)

Alexandre Birmanvicky Block päta sandál (dostupná možnosť tu)

Ak sa chcete cítiť, že vzhľad je skutočne pritiahnutý k sebe, je vašou najrýchlejšou cestou klasický náušnica a pery Fuchsia. Sunnies, pretože som upírom v New Yorku a čerstvý glamsquad mani/pedi (chválim to) a môžem si prehliadať, nakupovať a foto-oop doslova kdekoľvek. Vieš, bez toho, aby ste nosili puferový kabát. Aké vzrušenie.
P.S., Zľava Glamsquad: Zdieľala som to na Instastie, ale ak sa snažíte používať glamsquad (čo nemôžem dostatočne odporučiť), nezabudnite použiť svoj zľavový kód! Noví používatelia dostanú 25 dolárov s kódom Maryorton a opakovaní používatelia môžu získať 15 dolárov s kódom Maryorton15.

Kenneth Jay Lanegold-Tone Artificial Pearl Clip náušnice

Bobbi brownluxe matná rúž v povstaleckej ruži

Urban Outfitterscamilla slnečné okuliare pre mačky

Tiffany & Co.Tiffany Charms Tag

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *