Sto šaty: Deň 14

Mohol by som prisahať, že som tento predtým uverejnil, ale teraz to nemôžem nájsť. (Je zrejmé, že moje označovanie potrebuje nejakú prácu.) Každopádne, áno, ďalších 9929, tentoraz v hranicu tlači!

Som si celkom istý, že som túto tkaninu dostal na eBay s absolútne žiadnu predstavu, čo som s tým urobil. (Ako to má bromid, skok a sieť bude tam, alebo v mojom prípade, dostať tkaninu a objaví sa vzor. Čakám na dosť pár vzorov ideálne teraz …)

Tu je výslovná časť, hranice:

Naozaj milujem tie houndstyty veci. Keby som to znova robil (a “toto” označujem, že urobím ďalšiu hraničnú tlač 9929 – Čítal som veľa Javascript v poslednej dobe a bol som fascinovaný otázkami “TOTO” -SCOPE ANAPHORA) by som nemal len mať lem a okraj hraničnej coterminous, tak jednoduché, ako to je – použil by som nejaký lem, ktorým čelím, aby som mu dal malú váhu. (Oh, a ja * am * bude robiť ďalšiu 9929 hraničnú tlač niekedy pred pádom, pretože som túto tkaninu dostal najmä na to.)

Tu je späť:

Tu je krk tvárnenie – jedna z mojich obľúbených vecí o Bias na krku na 9929s zisťuje, ako to bude vyzerať, keď je pripojený. Nerobím veľa, ak niečo, pokúsiť sa plánovať to:

Tu je zips, ďalšie úsilie “C”. Vzhľadom k tomu, že som urobil tieto posledné dva 9929s, ktoré som dostal nový zips nohu, ktorý pomohol dosť trochu (myslím):

V sto šaty-knihy novinky, tam bola veľmi pekná recenzia v Chicago Tribune! Skontrolujte, či ste tak naklonení. Zavolali to “osviežujúci sashay cez históriu a populáciu šaty.” (“Osviežujúci sashay” je teraz názov mojej novej kapely …)

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Sto šaty: deň 3June 5, 2013in “erin_sewing”
Vogue 9929 je môj nový jamjly 23, 2012in “erin_sewing”
Ťažko Seeseptem 10, 2012in “erin_sewing”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *