Niekedy je to len klobúk.

Dobre, nemôžete mi povedať, že ilustrátor tohto oblečenia nemala bočnú stávku s jej oficiálnym, pokiaľ ide o to, či si tento klobúk (na ľavej strane) manažmentu. Vyzerá to, že vyhrala.

A pozrite sa na ženu, ktorá nemá na sebe priestor cudzinec. Je samozrejme (posudzuje z jej strieborných vlasov a prudký výraz) vodcu tímu invázie. Zúrivý, že pristáli na planéte, kde ich vonkajší vzhľad ich podlieha na druhú triedu liečbu, obscénne návrhy a klobúky, ako je to, ona sa rozhodla prepísať myšlienky svojich nadriadených a naplánovať túto planétu na okamžitú inváziu. (C’mon! To by to vysvetlilo!)

Mimochodom, mám rád pás týchto šatách a malá bunda. A of-kurz-cudzinci – napadnuté vysvetlenie, prečo veci boli v poslednej dobe tak bláznivé. Vzor je $ 8.80 (Som si istý, že numerológovia medzi vami dajte mi vedieť o význame tohto čísla) na eBay. Kliknite na obrázok, ktorý chcete kúpiť.

(Tento víkend som bol trollingový vzor výpisov, prekvapivo, ale pre vzor, ​​vidím úplne jasne v mojej hlave a ktoré neexistujú. Chcem jeden z tých oblekov, kde sa bunda raglan rukávy a Výrazný hojdačka v chrbte, ako je trapoze kabát, len hip-dĺžka. Áno, môžete to vidieť taky, správne?

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Tajné životy šaty zv. 8SEPTEMENT 13, 2006
Pýtajúci sa predpokladyJune 18, 2006
Tajné životy šaty zv. 9December 4, 2006

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *