Zvieracie zvieratá, aby boli oveľa viac človeka!

Mať a riadiť tričká tričiek je veľká vec, ktorá potrebuje obete, investície a vytrvalosť. Preto sa snažíme predstaviť a povzbudzovať všetkých, najmä ľudí, ktorí poskytujú svoje úlohy alebo dali všetky svoje peniaze a čas do odevnej línie, ktorá nezaslúži úspech odstránenia. Jedným z ďalších príkladov, ktorý nás núti extatický a potešiť z toho, čo robíme s blogom, umožňuje návštevníkom a fanúšikom porozumieť o tričkách tričiek, ktoré to urobili a vrátili.
Zvieratá je spoločnosť, ktorá podporuje nezávislé útulky pre zvieratá a zvyšuje povedomie o okolnostiach záchrany zvierat. Bez ohľadu na príjmy, ktoré dávajú príčine z každého predaja, a nechajte tiež niektoré hviezdy šíriť slovo: Shanna Moakler, Ashley Greene, Shannon Elizabeth, Stephen Baldwin, Jorge Garcia a veľa ďalších.
„Zvieratá vyrábajú košele vrahov, ktoré vydávajú vyhlásenie, zvyšujú povedomie a vytvárajú finančné prostriedky pre malé, majú ťažko záchranu zvierat. Chápeme, že nemôžeme zachrániť každé „ohrozené“ zviera, ale niektoré môžeme zachrániť! Tým, že sme vyrábali vtipné, jedinečné, vtipné grafické tričká a doplnky, chápeme, že môžeme zvýšiť povedomie o dobrých životných podmienkach zvierat a urobiť zmenu tým, že prispievame k útulkom! Takže každý mesiac venujeme časť každého predaja, ktorý poskytujeme spoľahlivým útulkom – bez ohľadu na to! “
Pozrite sa a prispejte k tejto jemnej príčine:
WolfApokalyptusirontuskmastiffspandemacalyptusdeath

0/5 (0 recenzií)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *