6 desivých vecí, ktoré sa stali závislými na líčení a kráse v roku 2015!

Deň čo deň hovoríme o make -upu, kráse a štýle. Ale za akú cenu? Je naozaj bezpečné nosiť make -up každý deň? Aj keď si nedokážeme predstaviť našu tvár bez jednej základnej vrstvy zvlhčovača, základného náteru a krému BB, je to zdravé? Na tortu a pečte sa?
Možno to tak je, možno to nie je.

Prevezmeme vás cez 6 strašných príbehov mladých ľudí z celého sveta, ktorí tento rok dostali kyslý koniec dohody. A potom sa môžete rozhodnúť sami, či je to skutočne hodné alebo nie.
1. Vlasy padajú
Pád vlasov sa stane jednou z najbežnejších trápení žien na celom svete. Čo však robíte, keď vaše vlasy začnú padať do záplat kvôli určitému šampónu a kondicionéru, ktorý ste použili? Zdieľanie jedného takého príbehu na Facebooku bolo Tracie Hashton. Tu je krátky pohľad na jej hororový príbeh.
[Tiež si prečítajte: Celebrity Hair Disasters – Bollywood a Hollywood]

Zdroj: Facebook.com2. Zlý obočie?
S Liamom Neesonom nájdem ťa a opravím si obočie, ktorý sa stane vírusovým, tínedžeri majú intenzívny tlak, aby zdokonalili svoje obočie. Zobuďte sa a make -up nie je možnou realitou, takže niektorí hľadajú trvalé riešenia. Ako umieranie obočia. Ale čo keď sú spálené? Žijú s tým.
Zdroj: Seventeen.com3. Zafarbte moje vlasy, prosím?
Twinkle Khanna má perfektné zámky červenej a hnedej. Zvažovali sme, že budúci mesiac budúci mesiac zafarbiť vlasy v presnej farbe. Dokonca sme urobili náš tieňový výskum. Ale potom sme narazili na túto peknú dámu, ktorej oči sa nafúkli kvôli farbivom vlasov. Lepšie si dáme pozor, hm?

Zdroj: creepybasement.com [SC: Mediad]
4. Problém s riasami?
Tento osudný deň, keď natáčanie mihalníkov Miley Cyrusovej prerušilo mihalnice, bol v histórii navždy označený. Niet divu, že všetci nám teraz hovorí, aby sme utratili natáčanie mihalníc Shu Uemury, ktorá nás stojí 20 dolárov!

Zdroj: Instagram.com5. Škaredé nechty?
Fawad Khan kedysi povedal, že ženské nechty sú prvou vecou, ktorú si všimol. Ale ak ich laky na nechty robia takto (obrázok nižšie), najlepšie sa od nich držíme ďalej!
Zdroj: Instagram.com6. Henna tetovanie sa pokazilo
Pamätáte si tie piesne Falguni Pathak, kde načrtli vaše mehendi s čiernym farbivom, bolo super cool? Tento teenager vyskúšal tetovanie nohy s čiernou henou. Iba to bolo zlé a spálilo jej nohu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *