Zoznámte sa s našim inzerentom # 12: Lisa Miss Helene je

presne, ako dlho ste bol v podnikaní? od roku 1999, ale ja nemal startselling modelov do roku 2000 som sa presťahoval z eBay nákupného centra vzor primárnej ulice MallOnline sa pred troma rokmi, rovnako ako som nedávno dostal módne knižnica stránky theVintage rovnako. Jo, ja nie som, kto toleratenot má čo do činenia!

čo vás inšpirovalo ísť do podnikania ročník vzory? Aj waslooking o fascinujúcim spôsobom, aby sa nejaké ďalšie peniaze na eBay. Ineeded niečo, čo by bolo jednoduché na kožu z môjho skôr OCDhusband, ktorí nenávidia neporiadok, takže som sa začal predávať vzory, ktoré boli, som si myslel, jednoduchý sa schovať do skrine. To bolo 17.000 vzory ago.Hubby teraz poskytol nádej, že bude priestor, ktorý je bez vzorov.

Čo ste robil predtým? Môj “reálny” úloha ako telefónny triagenurse, pričom telefónne hovory od ľudí, ktorí majú zdravotné questions.It to celkom zábavné, skoro každý deň.

kde sú tie na báze? Indianapolis. Sme on-line asi 8 blokov od thehospital, kde sa narodil môj manžel, v komunite Sníval ofliving, keď bol ešte dieťa. Mám možnosť sťahovanie? Nikdy. Idid však vyrastajú v pohybe po celú dobu, rovnako ako sa presunula 12krát bythe veku 16. Aj ako mať korene teraz.

Ďalšie zábavné otázky:

čo je najpodivnejšie / best / najbláznivejšie / najviac nádherná vec, ktorú som everfound? Najviac nádherný rovnako ako najlepší wouldhave byť môj nový katalóg prednostné vinobranie vzoru (I účet volaného). Je to 1954 Spadea, plná ceil Chapman, Tina Leser, Clare McCardell, JoCopeland, rovnako ako viac. Aj to ponúkneme potom, čo som si to katalogizované – možná.

Najchladnejšie by mal byť faux-Lero vzor, ktorý som stillwaiting na Janet šiť, tak sa mi to (náznak náznak) vidíte, ešte jeden rádoby 1932 móda vzorkovník, ktorý má ručne písané poznámky vedľa onedress, s uvedením že je pomocou tohto šaty na volebnej noci “aby theDemocratic kandidáta, Roosevelt to, domu, na volebnej noci.” Toocool.

Najbláznivejšie by s najväčšou pravdepodobnosťou bude ročník pôrodníckej korzet, od 40s.I nemôže obraz páskovanie v bruchu očakával, ale to prišlo withinstructions na presne tak, ako ho zmeniť každý mesiac, pretože brucho rástlo. Oye.

čo máte na sklade, že nemôžete veriť nepredala? TheSchiaparelli rovnako ako Adrian vzory nemám. ale oh, že budú musieť belisted, že jo? Mojich poskytnutých tých, tak by som chcel vidieť odvahu personwho patentky až toto!

Čo si sen o nájdenie? Obrazové hodnotiace katalógy fromThe 1920, s menom mojej babičky v nich. Bola originalMiss Helene, rovnako ako bol editor pre Pictorial Review.

Čo vás baví najviac o prácu s vintage modely? Len by som sa na ne pozrel. Pripomína mi to minulých rokoch, kedy ženy oblečený ako dámy, ale je to tiež taký kus histórie, sa teší vzormi štýlov, veľkostí a pod Aj, rovnako ako vzory, obdobie.

Čo si želajú niekto by som vás požiadať o vašich stránkach? Ani tak otázka, ale ja ako vstup o tom, čo ľudia chceli vidieť na internetových stránkach. Najpravdepodobnejšie mojou obľúbenou vec je, keď sa ma ľudia pýtajú “môžete objaviť XXX vzor pre mňa, pretože ……” Je to ako hľadanie pokladu, rovnako ako mám celkom veľkú úspešnosť, aj keď nerozumie číslo vzorky. rovnako dobre ako ja práve pridali kreditnej histórii karty schopnosť VFL, takže teraz ľudia nemajú len využívať PayPal môžu využiť plast!

Je to veľký deň v práci, keď … Aj objaviť veľa 30s vzorov, alebo niektoré móda vzorníkov. Samozrejme, nie poskytovať urobí, ale som si istý, že teraz sa na ne pozeral.

keď som bežal na webe pre jeden deň by som … zbaviť spamu.

blogy som skontroloval out (iné ako adad sú …) Žena Nemožno pomáhať It (roztrhanie!), Vinobranie Traveler (taký pekný čítanie), The Vintage Bohyňa / Sakramentsky skvelé Vintage, rovnako ako Zuburbia.

by ste sa smiať, keď sa chápať to o mne … Nechcem šiť. Aj passedhome ES, pretože by som mohol variť. Moje šitie zručnosti sú trochu obmedzené, ale je to na môj zoznam vecí zvládnuť, než zomriem. Boh chápe Ihave dostatočné vzory vybrať z!

Oh, rovnako ako niekoľko ďalších inzerentov vecí, ktoré vám umožní pochopiť, o:

Sheila of z popola sa rozhodli ísť kempovanie tento víkend, rovnako ako to ona, ktorá má špeciálne “gone camping” predaj až do nedele, s použitím 15% zľavu. využitie poukazu kód Glamis!

Penny je renováciu Antique Dollhouse vzorov, takže jej miesto bude dole až do decembra. pozrite sa na obrovské predaji, keď sa vráti, rovnako ako môžete ju stále e-mail so žiadosťou o vzorom!

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Hosťa rant na “Prečo sú vintage vzory tak drahé?” 17. júl 2008WITH 116 Komentáre
Štart Here.March 20, 2008
Zoznámte sa s našimi inzerentmi # 1: Jen Momspatternsjune 14, 2008

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *