Aktualizácia modelu CHOKER – Presne Ako nosiť Choke Táto zima

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Táto publikácia môže obsahovať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Každých pár rokov je nové vyhlásenie príslušenstvo robiť kolá. Za posledných 11 mesiacov (a viac), je to všetko o oživení “90. rokov. Skinny alebo široký, satén alebo zamat, nie je žiadny rozdiel – tesný štýl náhrdelníka prevzal, ako aj nevykazuje žiadne známky zastavenia kedykoľvek čoskoro. Rovnako ako to, čo nie je milovať? Vyzerajú vynikajúce džínsy, rovnako ako tee alebo dokonca LBD na dovolenke. Sú to mladiství, rovnako ako nostalgický, ale jedna vec, ktorú chýba, je trochu teplo. Toto nie je vlna šatka, ktorá sa viažete okolo krku, koniec. Navyše, keď ste zviazaní v robustných pleteninách alebo vonkajšom oblečení, je to ťažké pre kus, ktorý sa má vidieť-nieto naozaj svietiť.

Cue Knits

Našťastie, dizajnéri sú jedným z krokov pred našimi problémami, zlúčenie tohto choke resurgence s nejakou zimnou citlivosťou. Je to teplé, rovnako ako dômyselné, rovnako ako úprimne, vyložene premyslený. Takže cue pletie! To je pravda, toto sú svetre s CHOKER-goliermi postavený priamo do dizajnu. * Modlitebné ruky *

Ak ste sa báli, musíte dať svoju choke hru na pauze (alebo dokonca, ak ste sa neochotní testovať “mladý” vzor na prvom mieste) tieto sassy svetre-s-chokers nižšie sú asi skončil byť váš Spasiteľ. V tradičných neutrálnych, známe stehy, ako aj lichotivé siluety, táto veľká plodina vrstiev je ponuka TW0-for-one, na ktorú ste čakali. Rovnako ako priamo tu sú štyri picks, ktoré sa hodia priamo do vášho rozpočtu!

Rock The Chokok vzor Boho štýl

English Factory v Neck Sweater, $ 80, ShopBop

Roomové rukávy, rovnako ako široký golier poskytujú tento rebrovaný pletený kúsok Boho Flare. Jednoduchý sivý odtieň znamená, že je to neutrálne dostatočné na miešanie s tým, čo vo vašom skrini. Skúste džínsy, šaty nohavice, sukne – vy to!

Skúste Slimmer Fit Choke Sweater

Sveter s detailom choke, $ 38, ASOS

Slilne prispôsobená, rovnako ako tenšie pletené je ideálna možnosť pre kancelárske vrstvenie. Prekĺznite beelted dekurtu alebo výkop cez hornú stranu za zábavu.

Choď ležérne s klubom Knit Criss-Cross

Freya choker krku batwing jumper, $ 20, boohoo

Pre víkendy, ísť príležitostné s klubom pletené, že párs rovnako dobre s vašou rutinnou rotáciou pre každodenné pochôdzky, ako to robí pre nápoje alebo show. Rovnako ako pridané krížové predné detaily požičiavajú ďalší okraj.

Lounge v tunike + obojok

Khaki obojok pletené Top, $ 52, River Island

Top kožené legíny, ako aj vďaka tejto voľné, blúzy dĺžky siluetu. Leňošiť či dobyť mesto, to sa uvoľnil, uvoľnený štýl to všetko robí. upokojiť, rovnako ako v pohode.

Nosíš túto teplejšie vziať na obojok trendu? dajte nám vedieť!

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *