Kmotr Graffiti-videný

Richard „Richie“ Mirando, tiež známy ako videný, začal v mladom veku vlaky na maľovanie rozprašovaním. Počas sedemdesiatych a osemdesiatych rokov sa mu podarilo rozvíjať rekordné výsledky pre seba označením mnohých metrov v New Yorku svetlými písmenami, ako aj vtipnými karikatúrami, ktoré inšpirovali veľa ďalších umelcov, keď uplynuli roky. Po 16 rokoch podnikania sa nakoniec rozhodol odstúpiť od graffiti scény a otvoriť tetovacie štúdio ako spôsob, ako pokračovať v umení.
Každý, kto videl svoju prácu, vie, prečo sa tiež nazýva „krstným otcom graffiti“. Aj keď sa objavilo veľa dobrých umelcov vzhľadom na to, že odstúpil zo svojho trónu, scéna Street Art nie je taká, ktorá bývala. Späť v dňoch, keď by ste sa inšpirovali od iných umelcov graffiti, nič iné ako to, čo robíme dnes. Nepamätáme sa však, že internet nebol vtedy úplne rozvinutý, takže jediný spôsob, ako vidieť ďalšie diela, bolo spozorovať maľované vlaky. Byť úspešným umelcom graffiti bolo skutočnou prácou, ktorá si vyžadovala čas a odhodlanie. V súčasnosti môžete na internete vyhľadať akýkoľvek typ umeleckých diel graffiti ponúkaných od písmen po čísla a kreslené znaky. To je dôvod, prečo sa Seen domnieva, že scéna sa zmenila, čo uľahčuje ukázať svoj talent.
Aby som ukázal naše ocenenie najznámejším umelcom graffiti na svete, rozhodol som sa s vami podeliť o niektoré z jeho hodí, ako aj kúsky:
Videné-najlepšie hádzanie a kúsky

5/5 (1 prehľad)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *