Všetko, čo sa leskne: Duchessovo požičané náušnice

Dnes máme časť tri z našich sérií pri pohľade na šperky požičané do vojvodky z HM; Zameranie v tejto správe je na náušníkoch. Najprv sme videli vojvodkyňa v náušniciach požičaných na ňu kráľovnou v BAFTA GALA v Los Angeles počas prvého záveru.

Palác potvrdil na tejto ceste, že boli úverom od kráľovnej. Potom boli videní, keď sa kambridges zúčastnili diplomatického príjmu kráľovnej 2013.

Duchess nosila náušnice na svoju prvú štátnu večeru v októbri 2015.

A len niekoľko mesiacov neskôr pre diplomatický príjem z roku 2015.

Odborníci na Jeseň Veličenskej klenoty ich opisujú, pretože majú “tri tenké pramene okrúhleho a bagetových diamantov, ktoré podporujú veľkú hruškovú diamantový prívesok a diamantový oblúk nižšie; Na samom dne spočíva na okraji troch ďalších oblastí okrúhlych a bagetových diamantov. ”

Opäť sa nosili pre každý fundraiser v júni 2016.

Viac o náušníkoch prostredníctvom tohto príspevku jej Veličenský klenot klenby, ktorý poukazuje na náušnice, neboli verejne videné pred udalosťou BAFTA 2011.

Ani kráľovná ani žiadna iná kráľovská dáma nie je známe, že tieto náušnice na verejnosti nosili pred týmto príležitosťou, ale to nie je úplne nezvyčajné; Ako sme tu videli, kúsky sa môžu neviazať v kráľovskej kolekcii po celé desaťročia v čase, ak nie sú v prospech so svojím kráľovským majiteľom. Kráľovná Elizabeth Kráľovná matka sa zdala obzvlášť náchylná na to, a ja sa čudujem, či tieto náušnice boli vo svojej zbierke pred prechodom do kráľovnej a požičala sa do vojvodky (čisto moje špekulácie).

Bez ohľadu na to, že majú teraz prime showcase na vojvodkes z Cambridge. Sú pravidelné voľby pre náušnice “hlavné udalosti”, na použitie s Tiaras a občas na iných večerných podujatiach a dobre ich nosí.

Náušnice boli videné v marci 2017 Black-Tie Dinner v Paríži a tiež pre výkon kráľovského odrody v roku 2017 (zobrazený nižšie).

Duchess ich spárovala s mnohými milovanými Jenny Packam Večerné šaty pre ocenenie za rok 2018 TUSK.

Náušnice boli nosené pre 10. oslava narodenín Queen v Royal Windsor Horse Show. V poslednej dobe sme videli Sparklers v Royal Fundraiser, tento február, akcentovanie šaty eponínom Londýnom.

Tu je bližší pohľad na náušnice, ako je nosené v každom prínose, TUSK Awards a Parížska večera.

Náš ďalší pár náušníc bol niekoľkokrát nosený.

Hovoríme o Sapphire a diamantových náušníku kráľovnej matky, najprv nosil s erdemovým šatám na rok 2015 100 ženy v hedžových fondoch večera.

Zafíza a diamantové kvapky patrili do kráľovnej matky. Viac z Jedlo Jelestyho klenotovej hrudníka, odkazuje na kráľovnú matku:

… keď sa dostala do náušníc, mala jej obľúbené a neurobil veľa rozvetvenia. Urobila však tieto náušnice, ktoré sa zriedka nosili. Zahŕňajú zafíry obklopené diamantmi s okrajom diamantov a malých zafírov pozastavených nižšie. Rovnako ako mnoho kusov vo svojej zbierke, ich história nie je známa.

Spolu so zvyškom klenotov kráľovnej matky môžeme predpokladať, že tieto náušnice boli zdedené kráľovnou v roku 2002. Kráľovná, ktorá má veľa možností zafíru vo svojom vlastnom trezore, nikdy ich nikdy nenosil.

Duchess opäť nosila náušnice do štátnej večere z júna 2019 so Spojenými štátmi.

Ďalej, pár, ktorý sa často videl na vojvodkes; Zdá sa, že sú dlhodobým úverom. Duchess si ich najprv nosila za Function 2016, ktorá ich spárovala s konvenčnými šaty.

S odkazom na náušnice HM Diamond Frame. Nižšie, HM nosenie náušnice na poradie podväzky v roku 2013.

Duchess ich spároval s Alexandra McQueen večerným šaty na 2018 Black-Tie Dinner v Oslo.

Tiež ich nosila na Júl 2018 Udalosti označujúce 100. výročie Raf.

Viac informácií o nich sa dozvieme z kleteľa súdu:

Pai ponúka klastrový stupeň s kvetinovým motívom, z ktorého je pozastavený prívesok štyroch absolventov diamantov. Prívesok je obklopený diamantovým rámom.

Pohľad na HM nosenie náušnice pre štátne otvorenie parlamentu v roku 2012; KATE je zobrazený na sebe na funkciu Place2be.

Boli nosené pre Anna Freude Center Gala v roku 2017.

Náušnice sa opäť videli na svadbe princeznej Eugenie a Jack Brooksbank.

Väčšina ich nosila v decembri 2019 pri recepcii NATO v Buckinghamskom paláci, pri pohľade nižšie; Boli tiež súčasťou jej súboru na diplomatickom príjmoch (C) a vojakovaním farby v júni 2016 (R).

Ďalší lesklý, trblietavý tému: Bahrajn Pearl a Diamond Drop Náušnice, takzvané, pretože perly používané pre náušnice boli svadobný dar pre princeznú Elizabeth pre jej svadbu. Duchess ich najprv nosila pre ReembranCE nedeľa v novembri 2016.

Potom znova na Royal Ascot v júni 2017.

Viac informácií o nich prichádza prostredníctvom klenoty Jedlo Veličenstva:

Jeden z svadobných darov prijatých princeznou Elizabeth a poručíka Philip Mountbatten v roku 1947 bola perlová škrupina obsahujúca sedem veľkých perál z pravítka Bahrajnu v tej dobe. Podľa kráľovskej zbierky boli dva z týchto perál použité dlho po vytvorení tohto páru náušníc.

Náušnice každý obsahuje jeden veľký kruhový diamant a štyri menšie, tri baguette diamanty a Bahrajn Pearl Dangling nižšie.

Tu vidíte hm na nosenie náušnice na festivale spomienok v roku 2015.

Duchess, ktorá ich nosí, keď sprevádzala HM do kostola na Balmoral v auguste 2018.

A tiež pre vojakovanie farby 2019.

Najnovší čas sme videli, že vojvodky, ktorá nosila náušnice, bola spomínaná v nedeľu minulého roka.

Teraz sa presunieme na pár náušnice požičaných do vojvodky, ktorú sme videli len raz nosiť. Vidíte kate v nich na diplomatickom recepcii na rok 2019.

Tieto fotografie ponúkajú lepší pohľad na trblietavé lustrové náušnice. Duchess nosila aj kráľovnú Nizam Hyderabad náhrdelníka na recepciu.

Náušnice sú súčasťou demi-paure, zodpovedajúce šperky, ktoré sú súčasťou súboru (plná pauza všeobecne obsahuje náhrdelník, náušnice, brošňa, náramok a niekedy aj prsteň, všetky zodpovedajúce). Náušnice sú súčasťou “Diamond Chanderier Drop Demi-paure, ‘náhrdelník a náušnica sa nosí s určitou frekvenciou HM. Jej Veličenstvo Jedlo hrudník poznámky, “zodpovedajúci sada náhrdelníka a pár náušníc, táto demi-paure je vyrobená z diamantov vo viacerých zložitých príveskom, každý hrot s hruškou v tvare Diamond Drop.” Kúsok Wessexu nosil náušnice a náhrdelník pre štátnu večeru Spojených štátov.

Naša ďalšia dvojica náušníc: strieborná Jubilee Diamond a Pearl náušnice. Najprv boli vidieť na vojvodkes počas turné v roku 2016.

Opäť sme ich videli, keď Duchesss navštívil Holandsko len niekoľko týždňov neskôr.

Viac z tohto príbehu Hello:

Kráľovná má niekoľko párov diskrétneho diamantového a perlového náušnice, ktoré nosí v dennom čase. Avšak, pre Strieborné Jubilejné oslavy v roku 1977, ona uškrnula náušnice s výrazne väčším poklesom kvapiek. Potom nikto ich nevidel na verejnosti. Ale v roku 2016 ich KATE požičal na dve zámorské výlety, prvé do Kanady a potom do Holandska.

Vyzeralo to, že boli požičané na Sophie, grófku Wessexu, na výlet v roku 2012 do Luxemburska, podľa Fab ľudí na Majesty je klenotová hrudník. Nižšie, vojvodky, ktorá ich nosí do Služby vianočného denného kostola v roku 2016 a vojvodu Westminsterovej pamätnej služby, a to aj v roku 2016.

Bližší pohľad na náušnice, showcasing kruhový diamant na vrchole perál.

Toto je pár, vidíme, že vojvodky, ktorá nosí dosť často. Nižšie vidíte Kate nosil náušnice na službu 2017 na Westminster Abbey (L); Pri opustení Lindo Wing s Prince Louis v apríli 2018; a na 2017 Veľkonočná nedeľa služby v Windsor.

Najnovšie vojvodkyňa nosila náušnice na poslednú novembrový Festivale spomienok.

A že sme ukončili náš pohľad na požičanej náušnice nosia vojvodkyňa.

V prípade, že ste vynechal predchádzajúce správy, ktorá je súčasťou One zameraná na Kate požičanej Brošne.

Druhá časť sa vzťahuje vypožičané náramky nosí vojvodkyňa.

Naša záverečná správa na túto tému sa bude týkať čelenky!

136Save

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *