Vojvodkyňa v tme ekologický Jenny Packham pre BAFTA

vojvodkyňa mal nový šaty pre dnešné BAFTA (British Academy of filmu, ako aj televíznych umení) Awards.

Trblietavé gala bol v londýnskej historickej Royal Albert Hall.

Kate šaty bol návrh Jenny Packham.

To je druhýkrát, vojvoda rovnako ako vojvodkyňa sa zúčastnili Awards.

Nižšie je pár privítal akadémia Chief Executive, Amanda Berry.

Kate, rovnako ako William bol privítala v Royal Albert Hall.

Tiež sa zúčastňuje obradu dnes večer je, Helena Bonham Carterová, víťaz ceny BAFTA za najlepšiu herečku vo vedľajšej funkcii ako uznanie za svoju prácu v reči kráľa. Bude hrať kráľovninho sestra, princezná Margaret, v sezóne 3 koruny. (On Twitter niekoho napadlo, či jej kabelka bol náladový kývnutie na túto rolu.)

Iní na ocenenie zahrnuté Salma Hayek, Jennifer Lawrence, rovnako ako Emma Roberts.

Duo na metódy na svojich sedadlách.

Na tomto obrázku vidíte Kate osobné sekretárku, Catherine Quinn, ktorý stál na ľavej strane.

Prince William bol prezidentom Akadémie zvažuje, že 2010. Vo svojej predslove k programu dnešného, ​​keď odkazoval na kontinuálne zmätok v rámci trhu, týkajúce sa sexuálneho obťažovania, rovnako ako napadnutie:

“Ako prezident, som potešený z vedenia BAFTA ukázala; v roku, ktorý otriasli na trh ako kopa statočných ľudí prehovoril o šikanu, obťažovanie, ako aj zneužitie napriek nebezpečenstvo pre ich odborné kariéry, rovnako ako povesť. ”

Dnes večer predstavil sira Ridley Scott s Akadémiou v priateľstve; oveľa viac od BAFTA:

Udeľuje každoročne, Společenstvo je najvyšší pocta prepožičaný BAFTA upon a súkromnými uznanie za vynikajúcu, rovnako ako mimoriadny umelecký prínos filmu, hry alebo televízii. Fellows nedávno ocenený za svoju prácu vo filme patrí Charlie Chaplin, Alfred Hitchcock, Steven Spielberg, Sean Connery, Elizabeth Taylor, Stanley Kubrick, Anthony Hopkins, Laurence Olivier, Judi Dench, Vanessa Redgrave, Christopher Lee, Martin Scorsese, Alan Parker, Helen Mirren rovnako ako Sidney Poitier.

Tu vidíte Kate Sir Ridley po ocenení.

Pre minuloročných cien, Kate bola v Alexander McQueen kus, ktorý sa ukázal byť návštevník obľúbený, pri vôbec prvej umiestnenie v našej ankete na svoje obľúbené 2017 večerných šiat.

V roku 2011 BAFTA Briti sa pozerať na udalosti v Los Angeles Kate na sebe iný Alexander McQueen šaty.

Teraz k tomu, čo Kate na sebe tohtoročného slávnostného odovzdávania cien.

Bola v off-the-rameno Jenny Packham šaty s ríše pása, rovnako ako hlboký výstrih tvaru V na prednej strane, s plnou, vejúcou sukní.

Prehodil výstrih na zadnej strane má plytký lopatka; tam je skrytá zapínanie na zips s háčikom a okom. Kate tiež na sebe čierne zamatové skupinu, ktorá je viazaná na prove v stredu chrbta.

Na tomto obrázku môžete vidieť, ako presne šatôčky pláva, sa domnievam, že materiál je s najväčšou pravdepodobnosťou hodvábny šifón; môžete tiež vidieť malý vlak niekoľko zmienil vo svojich pripomienkach.

Michelle of Perth módy objavili Jenny Packham štýly s prvkami štýlu podobné tým, ktoré využíva pre Kate šaty. Zľava ideálu ukážeme Velvet orezaná Ruffled Silk šifón šaty na v rybárik modrej na Net-a-Porter; pružina 2015 svadobné dizajnu; šaty z kolekcie 2017 Pre-fall, rovnako ako šaty svadobné udalosti od Jenny Packham otázka Collection na Davida Svadobné, ruka korálok Cap rukáve plášťa.

Farba šaty vybraný Kate dnes večer bol predmetom mnohých diskusií pred udalosti. Z ľudí príbehu:

Podobne ako Zlatý glóbus v januári, účastníci tohtoročných BAFTA Awards bol povzbudený nosiť čierne na podporu iniciatívy Čas vypršal, ktorý stojí proti obťažovaniu, útoku rovnako ako týranie žien.

Viac z každodenného Telegraph príbehu Hannah Furness:

Vojvodkyňa z Cambridge poskytuje len kývnuť na čas vypršal pohybu v pochmúrnej tmavej šetrné k životnému prostrediu šaty s čiernym krídlom, keď sa vyhýba neoficiálne všetky čierne šaty kód pre tohtoročnú ceremónie BAFTA.

V prípade, že sa strednú cestu, na sebe tmavý ekologické Jenny Packham šaty s čiernym krídlom tak, aby splynuli s tmavými šaty kódu.

A od Vanity Fair:

Tým, že nosia tmavo zelené, rovnako ako to extrémne viditeľné čierne krídlo, Kate sa podarilo, aby vynikli všetky ostatné čierne šaty na koberci, zostal vnútri kráľovského protokolu, rovnako ako doteraz urobil vyhlásenie pre každý jednotlivec hľadá pre neho.

A každodenné Mail príbeh:

Vojvodkyňa z Cambridge vzpiera čas vypršal demonštrácii at the BAFTAs v ekologicky šetrných šaty namiesto čiernej nosia väčšinoučervený koberec.

Film hrá rovnako ako riaditelia urobil vyhlásenie jednofarebná ukázať podporu pre boj proti sexuálnemu obťažovaniu na ženách, však iba stuha okolo tehotné vojvodkyňa Jenny Packham šaty bola čierna.

To je z krytia The Sun:

Pre 2018 BAFTA, Kate na sebe tmavo ekologické šaty – a to skôr čierne šaty kód nosia tí, ktorí podporujú čase, keď je pohyb nahor. Avšak, ona na sebe čierny krídlo s šaty, ktoré je potvrdenie, bez toho aby politické vyhlásenie.

Kate mohla čeliť následky, keby mal na sebe čiernu, ako to môže byť videné ako politické vyhlásenie, ktoré je v rozpore s pravidlami kráľovská rodina má. Bola v náročnom prostredí, ako keby úplne odmietla nosiť čiernu, mohla by byť otvorený kritike za to, že využíva svoje platformy, aby sa postavil proti sexuálnemu obťažovaniu, ako aj práv žien.

To je z BBC príbehu:

Bethan Holt, novinky zo sveta módy, rovnako ako je možné riaditeľ The Telegraph, povedal BBC: “The Royal domácnosti veľmi zriedka dostať zahrnuté do politických správ, takže možno to nie je také prekvapenie, že sa nepripojila so zvyškom žien rovnako ako oblečenie dnes čiernu. ”

A to prostredníctvom Express:

Aj keď mnoho z hviezd dnes vybrala čierne šaty na podporu tej dobe sa pohyb nahor, vojvodkyňa z Cambridge je zakázané brať politický postoj k otázkam.

Royals normálne zdržovať urobiť politické vyhlásenie, zatiaľ čo internetové stránky monarchie znie: “Ako hlava štátu, kráľovná musí zostať, pokiaľ ide o politické záležitosti prísne prirodzené.”

Dnešné šaty sú skôr podobá jednej viacerých Jenny Packham Frock vojvodkyňa sa nosí, je atramentovo modré šaty videl trikrát.

V skutočnosti, v poslednej dobe sme videli Kate v tomto atramentovo modrých šatách jej tiež na sebe kusy presne od smaragdové a diamantové šperky sady. To bolo v roku 2014 fundraiser pre Sat. Andrews university v Met v New Yorku.

To je najlepšie segue na ochranu dnešného šperkov. evidentne krajčírsky podpora čas vypršal pohybu nie je obmedzený na farbu niečí oblečenie. Niečo, čo som úplne vynechal v ochrane Golden Globes, rovnako ako ďalších ocenení bol počet žien Accessorizing sa smaragdy. oveľa viac z krytia W časopisu:

Čierne šaty na 2018 Zlatý glóbus červenom koberci neboli jediným symbolickým vzhľad nočné veľa herečiek tiež nosili smaragdové šperky, kameň, ktorý znamená “nádej, obnova rovnako ako rast” rovnako ako ochranné známky symbolický aspekt z až snaha demonštrácie Čas na červenom koberci, ktorý si kladie za cieľ bojovať proti sexuálnemu násiliu, ako aj nepomeru medzi pohlaviami na všetkých pracoviskách, a to nielen Hollywood.

Az Today Show:

Smaragdy už dlho spájaný s božskou ženskou silou – zrodenie, plodnosť, rovnako ako vývoj – rovnako tak často, oni boli spájaní s bohyňou, ako Venuša, rovnako ako Umina v starovekom Peru, “Anna Sheffield, tvorca, rovnako ako inovatívny riaditeľ jej rovnomennej šperky línie, povedal dnes štýl. “Oni kývnuť na sile, rovnako ako tvorivosť pripísať ženy uvažujú, že úsvit času, rovnako ako evokovať úctu, s ktorou je potrebné liečiť ženy.”

Mnohé vďaka Jennifer F. na stránke na Facebooku pre poukazovať informácie smaragd šperky.

Lepší pohľad na večerného kusov.

Sme videli trblietavé diamant, rovnako ako smaragdový náramok predtým, rovnako ako náušnice tiež, však nosia v inom štýle.

Lepší pohľad na náhrdelníku.

Náušnice sú konvertibilné; môžete vidieť na obrázku, že dnešné náušnice sú spodná časť kvapiek nosených v roku 2014.

Viac o kúsky z Ella Kay Súdneho Zlatník:

Kusy sú nastavené s bielymi diamantmi, žlté diamanty, rovnako ako štvorec-cut smaragdy, ktoré sú stanovené v kvetinový hranice diamantov.

Kate dnes rovnako ako v roku 2014.

Náramok ako je vidieť v roku 2014 (l), ako aj znovu dnes v noci (r).

Jedná sa o sadu veril, že patrí k Kate; nie je to na financie z HM, väčšina verí, že to bol darček svadobné udalosť. Zrazu tam bol niektorí verili išlo z smaragd Diany, rovnako ako diamantové sady, však ako Súdny Zlatník, ako aj kráľovského poradí Splendor už vysvetlili to nie je tento prípad.

Kate topánky sú Prada zvlnené výrez štýlu sme videli skôr.

Odniesla zamat docela Balerínky / Mascara spojka vôbec prvý poukázať na slnku ozbrojených síl Awards v roku 2011.

Takmer každý príspevok napísaný v predohre k večerného Awards, rovnako ako väčšina napísal dnes večer poukázal Kate hlavolam: bez ohľadu na to, akú farbu nosila tam by následky. Som si istý, že to nebolo jednoduché rozhodnutie.

Slovo o pripomienky k dnešnej post: toto je prvá,rovnako ako môže byť aj jediný čas, kedy budeme zverejňovať poznámky s politickým obsahom. Nebudem podporovať ju akýmkoľvek spôsobom najbujnejšej fantázii, ale nechápem, ako presne sa dá vyhnúť, rovnako ako viem takmer každý návštevník bude mať svoje vlastné myšlienky na to, čo Kate na sebe. Niektoré z nich budú túžiť nosila čierne šaty. Ostatní budú mať radosť, že nie. Niektoré z nich budú objavovať čierne krídlo, rovnako ako smaragd šperky byť tou najlepšou voľbou do dilemy konfrontovať Kate pri výbere súbor pre záber dnešného. všetky prinášame naše vlastné skúsenosti, silu, rovnako ako príbehy k tomuto bodu, rovnako ako mať svoje vlastné myšlienky na túto tému. Ak nesúhlasíte s niečí komentár, prosím reagovať slušne, nebudú zverejnené osobné útoky.

1K + Uložiť

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *