Pojem, ktorý nikdy nevidel prichádza

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Táto správa môže obsahovať pridružené webové odkazy. Pozrite si naše osobné zásady ochrany osobných údajov.

Nie je to tak, akoby ste nepoznali prepínače. Rozumiete však, aké dôležité sú teraz? Ako v … Sú to vzor. Obrovský.

To je správne. Základné tlačidlo– Normálne udržiavajúci hráč, ktorý drží body, bez toho, aby zabil atmosféru – je vystúpiť ako dekorácia celebrít na vašich preferovaných odevoch.

Nižšie je niekoľko návrhov na výrobu tlačidla pre vás. Oh, a tiež niekoľko kusov nosenia, normálne.

5 spôsobov, ako nosiť Tlačidlo Trend

Ako prízvuk

Odvolanie tlačidla je, že je to pomerne univerzálne a nenápadné. Môžete sa obrátiť na trend prepínača, aby ste si smúdili podnikové oblečenie v nízko rizikovom prostriedku. Aj keď to nemôžeme ubezpečiť, tento trend nie je pravdepodobné, že bude vynaložiť strach z vašich konzervatívnejších spolupracovníkov.

Nadrozmerná posteľná bielizeň vedúca s tlačidlami, 49,90 dolárov, Zara

Zvážte, že táto ZARA nadrozmerná ľanová vrstva s tlačidlami ($ 49,90), ktorá maximalizuje výstrelu tým, že obsahuje len sadu tlačidiel JUMBO na golier. Vzhľad je tuhý a tiež dramatický a tiež pekne oblečí s leštenými nohavicami a tiež čerpadlá.

Zdobiť svoje oblečenie

Pull & Bear Switch Front Crinkle Šaty v sivej, $ 30, Asos

Tlačidlo-predné šaty pridáva malý dotyk vytiahnuté-spolu chic štýl do vášho vzhľadu. Tento pull & bear button-front crinkle gown ($ 30) môže ľahko prejsť ako vaše raňajkové oblečenie na jar. A to je rovnako pohodlne posunúť až po hodiny s niekoľkými kúskami lesklých drahých šperkov, ako aj kovové topánky. Tlačidlá zahŕňajú trochu porovnania bez odstránenia od príťažlivého tkaniny.

Vzhľad blikajúceho tlačidla

V glórii, kde sa uvádzajú tepláky, traťové nohavice, a tiež pančuchy je takmer regulácia pre mnohých z nás, je to dobrý zmysel, že dizajnéri by odvetvia a tiež pridať trendy dotyk alebo inak nadčasovú, príležitostnú položku.

Bezplatne Ľudia Viola Break Button Knit Squattas, $ 39.97, Nordstrom Shelf

Tento pár oslobodených ľudí Viola Break Break Tlačidlo Knit Tweypants (39,97 dolárov) ukazuje presne, ako pridanie niekoľkých tlačidiel okamžite zmení položené do múdrych. Potenie vyzerajú trochu viac prispôsobenej, rovnako ako ostré vďaka svojej širokej nohe, šnúrke a bočnej akcenty. Je to veľmi jednoduchý spôsob, ako sa podobať, že máte na mysli tiež, keď budete jednoducho ísť na obchodník Joe.

Ako stojí

Tlačidlá Akcia, kde sa zips môže cítiť aj nehorázne alebo nesprávne. Na ceruzku sukne, klesnú vpravo podľa celkového obchodného ducha kusov a ponúkajú vám alternatívu, o ktorej premýšľať o vašich zvyčajných čiernych a sivých nohaviciach.

Postranné tlačidlo Pull On ceruzka sukne, $ 69,50, podkrovie

Tento podkrovný priestor Side spínač Pull-On Ceruzka sukne (69,50 $) je predovšetkým o jednoduchý opotrebenie, rovnako ako vyzerá tak akurát s trochu košeľu a pár nízkoprofilových podpätky.

Urob si sám prepínať dizajnu

Pocit šikovný? Nemusíte míňať márnotratne na nových položiek, ak si nie ste istí, pokiaľ ide o fad– alebo ak ste práve prebiehajú mať niekoľko alternatív jednoduchšia vo vašom šatníku, ktorý bude ťažiť z niečoho pridali.

Hit remeselné obchod, rovnako ako získať niekoľko okrasných tlačidla pridať do svojich nohavíc, sukní či vrcholy, ktoré vyžadujú trochu života. Rozkošný prepínače sú veľmi ľahké nájsť by, rovnako ako sa jedná o základný DIY hack pre omladenie odevy minulej sezóne.

Prosím, nechajte toto pole prázdne výdavky Plan Fashionista vo vašej doručenej pošty!
EMAIL *

Preverí váš doručenej pošty alebo spam zložku potvrdiť svoje členstvo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *