Malé čierne šaty verzus malá čierna kombinéza

Každé dievča vie, že ich skrine je neúplná bez známych malých čiernych šatov. Okrem LBD som však presvedčený, že to isté platí aj pre jej mladšiu, oveľa viac sestru inclusive končatiny, malú čiernu kombinézu. Aby som bol úprimný, v posledných niekoľkých rokoch sa môj obľúbený LBJ (ktorý sa nesmie zamieňať s 36. prezidentom, aj keď mám pocit, že by ocenil dobrú kombinézu) sa v skutočnosti nosil oveľa typickejšie ako ktorýkoľvek z mojich LBD. Viem. Vypálené strely! Teraz je to plnohodnotné druhú svetovú vojnu v mojom skrini.

Nielen, že sú mimoriadne pohodlné, ale v skutočnosti môžu byť oveľa univerzálnejšie ako ich náprotivky. Najmä LBJ môže vyzerať rovnako elegantne ako LBD, ale aspekt nohavíc umožňuje kombinézu oveľa ľahšie obliekať. A zatiaľ čo obidva kusy sú úžasné investície bez sezóny, mal by som naklonený povedať, že malá čierna kombinéza je lepším nákupom, keď ideme do jesene a zimy – pretože opäť dostávate celú formuláriu bez nadmerného vystavenia vášho Dolné končatiny ako teploty klesajú. Zo skúsenosti môžem povedať, že LBJ je dar z chladného počasia.

Minulý víkend som mal na sebe túto čiernu kombinézu na skúšobnú večeru jedného z mojich najlepších kamarátov a bolo to neuveriteľne pohodlné na horúci letný večer. Som však nadšený, že to nosím celú jeseň a zimnú dobu s koženou bundou a nezamrznite mi keister ako ja v malých čiernych šatách.

Kombinéza, ktorú dnes vidíte, je nová v mojej skrini, ale pred pár rokmi som dostal túto kombinézu DVF s dlhým rukávom a ak ma sledujete na Instagrame, viete, že som ju odvtedy mnohokrát nosil. Ľahko MVP môjho skrine za posledné dva roky.

Nižšie som zahrnul veľa mojich obľúbených LBJ, ale Sväté fajčia, pozrite sa na túto a povedzte mi, že to nie je najchladnejšie veľa všestranných (doslova) veci, aké ste kedy videli. Kupujem to 100% … Práve som rozdelil, akú farbu si vybrať. Viem, že z čiernej budem mať veľa využitia … ale to sa začervenal?! Sheesh, že krása je ťažko odovzdaná.

< >

Kombinéza: c/o čierny halo (tiež tu a milujte tento) | Topánky: Steve Madden (tiež ich milujte) Taška: M2Malletier | Belt: B-Low the Belt (podobný tu, tu a tu)

< >

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *