Prenájom Runway uvádza na trh Svadobné akcie

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Čo: Prenájom dráhy spúšťa svoje svadobné akcie stránky tento týždeň, rovnako ako TBF navštevoval exkluzívnu udalosť.

Táto publikácia môže zahŕňať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Čo hovoria: “Nová stránka bude uspokojiť nevestu, jej družičky, ako aj hostia svadobných akcií tým, že ponúka exkluzívne zbierky družičiek, svadobné doplnky, ako aj stylingové služby. Zbierky družičiek boli navrhnuté výlučne na prenájom svadby dráhy špičkových dizajnérov Badgley Mischka, Robert Rodriguez, rovnako ako Nicole Miller. Extra nekluzívne štýly budú ponúkané z Shoshanna, ako aj Calypso.

Kolekcia každého dizajnérskeho družičky bude ponúkať až štyri štýly až do štyroch sezónnych farieb, čo umožňuje nevestu zmiešať a-zápas výberom družičských šatách najlepšie vyhovuje jej svadobnej párty. Bridy budú mať tiež možnosť personalizovať jej šaty družičiek s voliteľnými zdobiacami, ako sú šperky, ako aj krídla. Družička Gown nájomné začne na $ 65, rovnako ako aj jedno-dňové montáž okrem 8-dňového obdobia prenájmu.

Čo hovoríme: Po zobrazení náhľadu novej svadobnej stránky sme určite ohromení, najmä pre tých, ktorí hľadajú spôsoby, ako mať svadbu rozpočtu. Presne ako početné časy ste boli v svadobnej oslave, rovnako ako sa kŕmili na náklady a, uh, ošklivosť, z vašich šaty? Prenájom dráhy má nejaké fantastické základné výbery – čo je roztomilý-a nebudete klesať stovky na šaty, ktoré skončili, že je skriňa.

Jediná nešťastná vec je, že nerobia svadobné šaty. Ak by existovala jedna situácia, pre ktorú by ste chceli prenajať high-end, dizajnér šaty, ktoré ste inak úplne nemohli dovoliť, nebolo to vaše šaty svadobné udalosti? Mimochodom, stále veríme, že by ste sa mali pozrieť na stránku, verte na to ako včasné družičky dar.

Poznámka: Prispievateľ dostal darčekovú tašku na podujatí.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *