Kreatívne dizajny tričiek z Kafta

Kreatívne návrhy tričiek Kaft
Kaft sa objavil v auguste 2010. Odlišné od bežných návrhov, ktoré vidíte inde, dizajn spoločnosti Kafta, každý mesiac aktualizuje dušu svojho publika novými a originálnymi dizajnmi, presahuje spoločnú prácu s tvorivými výhľadmi.
Tvorcovia značky sú ľudia, ktorí sú nadšení, aby videli dizajn vysokej kvality. Chcú vidieť indikáciu a určitý rozdiel v každom dizajne, čo tiež myslia na spôsob, akým vytvárajú oblečenie. Dalo by sa nájsť výrobky vysokej kvality, ale normálne s rovnakou grafikou. Bez malých problémov zistili, že určité návrhy, ktoré sa dokážu odlíšiť od ostatných.
V podstate sa Kaft vynoril z idealistického hľadiska. Každý dizajn je pripravený a tvarovaný v súlade s tromi kritériami: kreatívne, originálne a zmysluplné.
Netrvalo príliš dlho, kým verejnosť zistila rozdiely, takže značka a návrhy sa začali zdieľať oveľa viac na sociálnych médiách a dosiahli domáci aj medzinárodný úspech vo viac ako 41 krajinách.
Výhľad je úžasná, ako vidíte z obrázkov uvedených nižšie. Ale musíte sa pozrieť na všetky z nich. K dispozícii sú tri kolekcie: originál Kafta, minimálny kaft a preklep. Milujem ich všetkých!

0/5 (0 recenzií)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *