Je to tu: Typografia Bundle Pack za 49 dolárov

Uložte Big s najnovším typografickým zväzkom
Veľa požadovaného a očakávaného balíka je teraz pripravený na chytenie na tričko-factory.com. Áno, dostávame sa priamo k veci, takto je táto ponuka dobrá. Vzhľadom na kvalitu ponúkanej grafickej práce, počet výtlačkov, originality a cena dizajnov, sme si istí, že sa rýchlo dostanete tak medializuje, ako sme teraz najlepší.
Iba obmedzený čas, dizajnér továrne tričiek, ktorý sa koná menom Epytypo Co, zaokrúhľuje všetky svoje portfólio stránok v jednom sladkom balení. To je 93 návrhov tričiek iba za 49 dolárov, čo vám ušetrí 97% z pôvodnej ceny 1633 dolárov, ak by ste ich mali kúpiť osobitne.
Vieme, že nás mnohí z vás požiadali, aby sme vrátili náš významný predaj typografie. Počúvali sme a pamätali sme si, takže toto sme sledovali vaše požiadavky. Venované profesionálnym grafickým dizajnérom, tlačiarni, dizajnérom na voľnej nohe a štúdiom grafického dizajnu.
Typografická práca obsahuje vtipné, sarkastické alebo dokonca známe frázy, ale to, čo viem, že sa vám bude páčiť o štýle tohto dizajnéra, sú známe postavy, ktoré vybudoval z konkrétnych slov, ktoré sú úplne usporiadané. pozrieť sa:

Nie je to úhľadné? Povedal som vám, že návrhy sú celkom originálne a kreatívne, čo je ďalšia metóda, ktorá kombinuje dizajn charakteru popkultúry a typografické zručnosti.
Takže začnite budovať svoje nové sezónne tričko s týmto mega zväzkom, ktorý vám šetrí peniaze aj čas!

0/5 (0 recenzií)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *