Zlé vianočné vektorové balíčky!

Spolu s preťaženým zmyslom láskavosti vznášajúcej sa vo vzduchu, ktorý ovplyvňuje väčšinu z nás, je táto sviatočná sezóna ďalším dôvodom, prečo sme precvičili naše zručnosti v oblasti kreslenia. Nehovoríme však o obvyklom vianočnom obrázku, Mwahaha … mysleli sme, že porušujeme pravidlá bežných sviatkov, skreslite túto mäkkosť na strašidelné snímky, ktoré predstavuje naša čerstvá vektorová súprava. Sme hrdí na to, že môžeme predstaviť zlú vianočnú vektorovú súpravu.
Vektorové balíčky Vektorové balíčky obsahujú všetky postavy, ktoré poznáme tak dobre, ale dajte si pozor, sú nepriateľské a krvilačné. Psychotický Santa, zlí soby, Wormy darčeky, Rudolph Slasher, Zlé vianočné dievča, chudobný cookie, Frosty Snowman, všetci z nich tvoria radosť z nášho chorého konceptu.
Pre dizajnérov a nielen pre tvorivé monštrum vo vašich mozgoch zadarmo. Kúpte si ich, navrhnite ich a urobte „priateľský“ darček pre tých, ktorým sa staráte. Užite si Vianoce na temnej strane pomocou našich nových vektorových balíčkov. Cena je ohromujúca, aby sa zabezpečilo výhody našich zákazníkov na vyšších úrovniach.
Ak sa každý rok nudíte z rovnakých našuchorených darčekov, ak potrebujete malú chuť krvi, mohli by sme mať presne to, čo potrebujete.
Neočakávajte tento rok pekné darčeky, pretože zlý Santa je v meste!
Vektorový balík
0/5 (0 recenzií)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *