Mýty o flanelovom oblečení, ktoré každý milovník módy potrebuje vedieť!

Mýty o flanelovom oblečení, ktoré každý milovník módy potrebuje vedieť!
18/09/2017, zverejnil Alanic Global
„Skontrolované tričká s vlnenou textúrou“ – toto je obrázok, ktorý prichádza na myseľ, keď uvažujeme o flanelovom oblečení. Ale je to všetko, čomu musíme veriť v Flanel? Keď je módny vývoj a milióny nových návrhov, vzory a tkaniny prichádzajú každú sezónu, Flanel tiež nadobudla novú formu. Pridaný štýl, vylepšené vzory a zmes textílií spôsobili, že flanel je oveľa vhodnejšou látkou pre všetky počasie. Môžete ich tiež nosiť v mnohých rôznych štýloch. Či už sa vám páči rapper móda, grunge štýl alebo všeobecne mužský drevorubač – Flanel je poslednou odpoveďou na všetky tieto. No, ak si stále nie ste istí, či si osvojím flanel ako svoje každodenné nosenie a chcete o tom vedieť oveľa viac, tu sú pre vás niektorí prerušovatelia mýtov.

Flanel nie je len zima:
Skôr bol Flanel vyrábaný vlnou. Stále teraz veríme, že Flanel je vyrobený iba z vlny, a preto môže dodať teplo. Použitie flanelu sa začalo vo Walese, kde poľnohospodári nosili to na ochranu pred prvkami. Neskôr ho nosili drevorubači, ktorí sa oveľa viac zapojili do obchodu s rezaním stromov. Potom bol Flanel takmer neviditeľný. Bola to grunge hudba, ktorá poskytla Flanel vstup do sveta módy. A doteraz zostal Flanel populárnou voľbou aj medzi celebritami. Flanel je najlepšie neformálne oblečenie, ktoré milovníci vysokoškolskí milujú.

Plaid nie je flanel:
Mnohí z vás možno nevedia, že Plaid a Flanel nie sú to isté. Vyvinuli sme túto vieru, pretože flanel bol vždy k dispozícii v kockovanom vzorke. Musíme však pamätať na to, že kock je tlač a flanel je látka. Kontroly, ktoré vidíte na veľkoobchodných dámskych flanelových tričkách, sa nazývajú kockované. Tento vzor je možné aplikovať na akúkoľvek inú látku okrem flanelu. To je dôvod, prečo; Potrebujeme vedieť, že všetky kocky nie sú flanel a naopak. Spoločnosti Flanel Clothing USA inovujú rôzne nové výtlačky pre tričká Flanel Tee, ktoré si môžete vyskúšať. Ak ste maloobchodník, tieto nové flanelové odevy sú to najlepšie, čo môžete ponúknuť svojim zákazníkom.
Flanel Clothing sa po umytí zmenšuje:
Ďalšou nesprávnou predstavou o flanele je to, že sa zmenšuje po umývaní. V súčasnosti sa Flanel z dôvodu miešania niekoľkých ďalších tkanín stal silnejším. Predchádzajúca verzia flanelu sa po umývaní zmenila. Ale teraz je tkanina oveľa lepšia a nepodľahne zmenšeniu.

Takže teraz urobte flanelové oblečenie svoje každodenné nosenie.

Značky:
flanel
Flanel Clothing USA
Flanel Tee tričko USA
Flanel Tee Tirlts USA
Veľkoobchodné dámske flanelové košele

0 0 hlasov
Hodnotenie článkov

Prihlásiť sa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová stránka

Štítok

Názov*

E -mail*

webová stránka

0 komentárov

Inline spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *