Zdá sa, že odpoveď na znepokojenie, že sa zdá, že sa opýta

tak znepokojujúci som sa často prezentujem sám sebou v nečinných hodinách (nie, že mám akýkoľvek typ “nečinných hodín” už, “nečinné štyridsať sekúnd” je najviac, čo môžem dúfať Pre) je: Je tu odev, ktorý by ste mohli nosiť v akomkoľvek type éry? Povedz, ak ste boli časom cestovateľom (napríklad kašeľ, kamarát na konkrétny čas pána, kašeľ)?

Tento vzor môže byť konkurentom (najmä verziou Cowl-Neck Princess Leia). Nie je to uviesť “Dostanem stredoveký na zadok”, ako aj “budúcnosť má steewardesses” súčasne? Ak by to bolo vyrobené z tohto materiálu, mali v Zenne Hendersonových príbehoch, ktoré by mohli byť vyhladené, ako aj natiahnuté na akýkoľvek druh dĺžky, bolo by to dokonalé. Predĺžiť sukňu za minulosť, zdvihnite ho do budúcnosti, pridajte dobrý kardigan, rovnako ako ísť kdekoľvek v oblasti alebo času!

Tento vzor má mimoriadne presné miesto v oblasti, ako aj čas: je to na Coconutpie’s Etsy Shop. (A Susan na Coconut Pie poskytuje 10% diskontnú sadzbu pre každého, kto uvádza “DressAday” v ich poznámkach predávajúcemu.)

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Hosťa rant na “Prečo sú vintage vzory tak drahé?” 17. júl 2008WITH 116 Komentáre
Ako: Urobiť trojstrannú sukňu majú PocketsFebary 18, 2007
Nejasné otázky, odpovedali na vaguelyjuly 1, 2008

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *