Shirtdresses. Znova. Čo je to s Shirtdresses?

Som otupený s shirtdresses znova. Stavím sa, že by ste sa mohol vrátiť do archívu tohto blogu a zmapovať periodicitu môjho Shirtdress posadnutosť; pravdepodobne vrcholy v november / december a marec / apríl, potom sa vytráca v lete, keď je príliš horúca pre gombíkové dierky.

Mám semi-kompletné Shirtdress na formulári šaty, ktoré sa mi posmieva; Ja som dal sukňu ďalej a vziať to ustúpiť znova trikrát a nikto z tých čias urobil to vyzerať ani vzdialene ako predné obálky vzoru. Nechávam že divoký sukne premýšľať o svojich chybách a potom možno tento víkend budem hovoriť “Fajn. Ak si neželáte, aby sa skladaný, I * bude * zhromaždiť … “a uvidíme, čo sa stane odtiaľ. To je môj druhý pokus v Shirtdress v tejto rovnakej látky, a ja budem. Nie. Stop. kým mám najlepšiu verziu. (Očakávajte dlhý príspevok na tento účel neskôr.)

Našiel som tento Shirtdress na Etsy, ktorá je buď najlepšie, alebo úplne nevkusný. Nikdy nemôžete povedať, novinových vzory, podľa mojich skúseností:

Naozaj som rád, že trojuholníkové jarma v chrbte. Je to volá po potrubí, nie je to? len trochu, a potom trochu v hornej časti vreciek. Golier je ľahko 1970, ale to sa môže ukázať, že je to dobrá vec. Je ťažké povedať. Budem absolútne skrátiť rukávy; Páči sa mi moje rukávoch stačí kliknúť na hornú časť bicepsu, pretože keď som začal súťažný kulturistiku nechcem musieť zmeniť všetky svoje šaty. (I plánovať dopredu Tiež som raz mal latinský učiteľa, ktorý zdvihol veľa -, myslím, veľa – váh, v čase medzi jeho stints barmanská a učí nás Aeneid a jeho biceps boli tak obrovské jeho rukávy musela byť štrbina v podpazuší šev im vyhovieť. Což zrejme dávalo väčší dojem na mňa, ako náš kamarát Virgil, aj keď mám na mysli teraz som v skutočnosti “spievanie o zbraniach a mužovi.”)

Skoro som nedostal to preto, že je zobrazené tkanina vzor tu je mŕtva zvonenia pre niektoré tapety rodičov kedysi. (Bodky boli hnedé a modré na béžovú. Nepáčilo sa mi to celkom dosť.), Ale budem robiť to šaty do niečoho spare, možno veľký ostrý šedivý košeľovina bavlna. Alebo kontroly!

A … ľúto, že to nejakú dobu za to, že som pravidelne informovať. veľa práce – thingy na dne mojich blogov tu, ktorý ukazuje súvisiace príspevky? Ktorá bola dnes vydaná v beta verzii. Tiež som sa zrazilo auto pri jazde na bicykli. (Som v poriadku, ale ja rozhodne pocit skutočnej San Francisco Bike dochádzajúci teraz.) A tam bolo, že turecko-umožnil dovolenku, pre tých z nás tu v Štátoch. Mám oveľa viac výhovorky, ak budete potrebovať, em …

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

A Shirtdress vyrobené z SHIRTSAugust 15, 2014In “shirtdresses”
Desať vecí, ktoré budem robiť hneď, ako sa dostanem do ITDecember 11, 2008with 64 Komentáre
Je to ďalší tričko-Shirtdress! 15. mája 2015In “Erin_Sewing”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *