Alpha Q pre tričká!

Tu máme skupinu grafických umelcov, ktorí smiešne využívajú svoje znalosti vo výtvarnom umení a súčasnom dizajne. Podarilo sa im dráždiť obozrety úžasne ľahkým, ale skrytým spôsobom. Musím povedať, že som to nedostal prvú sekundu, pretože slovo alfa vás prinúti myslieť na úplne iné veci, nie také veselé ako tieto návrhy. A potom ma Q rozosmiala, pretože milujem špinavé vtipy, ktoré hovoria pravdu. A to robí „Alpha Q pre váš hlas“!
Vidíte v ich návrhoch popkultúru, zmiešané s pouličným umením, vintage rockové košele a – áno – typografia! Je to trochu zo všetkého, starostlivo usporiadané, aby sme mali „nezbedné umelecké dielo“, aby to uviedlo ich slovami.
Nemôžem nájsť tieto útočné, aby som sa nosil na tričku, pretože sú stvorené pre tých, ktorí majú dostatočný zmysel pre humor a vtip, aby to osobne nebrali. A tí, ktorí sa cítia urazení – nemyslím si, že skutočne dostali punčovú líniu.
Alpha Q má 8 tričiek a všetky sú celkom pekné na začiatok; A majú tiež tričká s krkom, ktoré sedia naozaj dobre s mužmi aj ženami. Takže za to kudos! Moje najobľúbenejšie z nich musia byť „alfa q pre váš hlas“, ale pretože milujem mincovňu, pôjdem na „alfa q na drink“.
Nezabudnite sa pozrieť na ich chladnú stránku na Facebooku, kde majú veľmi aktívnu komunitu a najzábavnejšie príspevky; Povzbudzujte ich, aby urobili to isté na svojom blogu, a samozrejme ich môžete vyzvať na rozhovor na Twitteri!
Odhalená starostlivosť o pleť
Alpha q pre voličpha q pre volebnú q dlhá Timealpha q dlhá Timealpha q pre pitie 8497586rq

0/5 (0 recenzií)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *