Color Crush: Marigold

Ruffled Crepe Dress: Solace London | Kožená taška: JW Anderson | Sandále z členkového popruhu: Sam Edelman | Červená pery: NARS (oheň dole)

Dnes zdieľam niektoré nepublikované fotografie z projektu, s ktorým som sa stretol s Net-A-Porter pred pár týždňami. Pretože táto útecha London Frock je v podstate slnečným žiarením vo forme županov, myslel som si, že by bolo ideálnou výhovorkou zvýrazniť jeden z najvýznamnejších farebných trendov na pád – Marigold žltá!

Aby som bol úprimný, keď sa táto farba začala objavovať všade, bol som presvedčený, že na planéte Zem bolo len asi štyria ľudia, ktorí by mohli vytiahnuť taký odvážny zlatý odtieň (a nebol som jedným z nich). Nakoniec som sa však ponoril (doslova – v podstate som sa v tomto príspevku kúpal v Marigold Yellow), rovnako ako som tak vďačný, že som to urobil. Je to prekvapivo lichotivé na mnohých odtieňoch pleti, ako aj jeden trik, ktorý som použil na vyváženie silných zlatých, je spárovať farbu s tmavo červenou perou. Okrem toho, ako uvidíte v zostave nižšie, farba vyzerá úžasne proti denim. Stačí sa presne pozrieť na to, ako upravujú tento vynikajúci kabát s červenou perou a ideálnymi modrými džínsami. Roklina.

Nižšie som zaokrúhlil svoje preferované močové žlté kúsky pre sezónu. Myslím si, že tento omračovač by bol pre kanceláriu úžasný, ako aj presne aké ideálne sú tieto mokasíny?! Dovoľte mi pochopiť, ktorý z nich sa vám najviac páči!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *