Strata webu.

No, chápete, že je to úspešné šaty, keď budete musieť poraziť námorníka, ako aj turistickú pasca “indický”, aby ste získali suroviny. Ježiš Hieronymus Kristus, toto je najškaredšia vec, ktorú som videl, pretože 1972 Naugahyde nažive! Festival.

Som si istý, že extrémne málo z vás bude prekvapení, že tento drahokam je z Victoria’s Secret, ktorého oblečenie často pokrýva (alebo skôr, nepokrývajú) veľké, rovnako ako expresívne odrody medzi “skanky”, ako aj “trampy”. (A očakávam, že málo z vás, ktorí sú ohromení, sa čudujú, Jeez, presne ako by ste vyvinuli rutinu tanca v okolí *?)

Teraz, nie som proti atraktívnym šatám – ale musíte priznať, že je tu záliv medzi “sexy”, ako aj “gynekologický”, rovnako ako vs šaty často skok, že Gulf, rovnako ako držať najlepšie na behu do WTF? -Land . Rovnako ako chápete, prečo všetky modely VS majú prehnanú hlavu? Snažia sa udržať svoju hodnotnú sivú hmotu ďaleko od oblečenia, preto. Nie je to provokatívne, je to ochranné *. Naozaj nosia vodiace zástery medzi zábermi.

V skutočnosti je táto šiat taká hrozná, cítim, ako keby som musel predstaviť antidotum. Pozrite sa: WHEW. Ďakujem vám, Elie Saab. Vďaka vám ďakujem.

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

HOWTO: PackaningJune 9, 2008
Motory v PocketBook [UPOZORNENIE: Dlhý vstup] 2. júl 2007
RANT-TASTE TENTRUKTU # 143: “Čo nosiť letúny” 25. júna 2007

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *