Godmode Odevy – Obmedzená edícia Tee Shirts pre Video Game Milovníci

Avid video hráči budú extatickí, aby sa skontrolovali o aweesomeness Godmode oblečenie prináša do tabuľky. Nielen oni však ľudia, ktorí oceňujú web, ako aj gamingu kultúru vo všeobecnosti zistí, že táto linka odevov vyniká od ostatných z nich, budovanie mimoriadne dobre mysleného podnikania, až do posledného malého detailu.
Dvaja primární ľudia sú za ním (s prínosom z rôznych dizajnérskych priateľov): Chris Miller, rovnako ako Yousef debs, obe video hra Aficionados s najväčšou skutočne dúfa, že urobíte niečo, čo sú vášniví. Chris skončil, že je viac, ako aj viac zrejmé na to, aby sa táto jednotka zhmotnila, keď stratil svoju úlohu, ako aj vybrané, aby sa jeho skúsenosti využili v grafickom priemysle. Spolu s yousesovou matematickou mysľou transformovali myšlienku do Pravdy – TEE SHIRTVY SPOLOČNOSTI.
Nech je zrejmé, že tieto hra Tee Shirts vám prinesie “záujem o detail, obmedzené vydanie, vysoko kvalitné americký tovar, majstrovské balenie, ako aj šikovné návrhy.” Rovnako ako pri pohľade na ich grafiku, prázdne tričká, balenie, ako aj nápad, môžete skontrolovať všetky tie vysoké kvality na zozname.
WOW, si idiotthe welderayx nouveauoverPowedgodmode Primethe meno, ako ste mohli uhádnuť, pochádza z tradičnej nezraniteľnosti podvádzať. Nie je navrhnutím podvádzania je štýl Godmode Avšak, sú tak skvelé v tejto “hre” budete veriť, že sú podvádzanie. Táto značka je ich metóda žiť godmode moment, ktorý si celú americkú túžbu.
Balenie je niečo, čo som nemohol čakať, až ti poviete: Rovnako ako hra Vintage NES, prináša zmysel pre Nostalgiu pre zákazníka. Vonkajšia box je krásne navrhnutá spoločnosťou Timba Smits, koncipovaná Chris, ako aj Yousef, aby ste boli novou paródiou starých neskorých 80-storočia čoskoro 90. ročných hier. Box naozaj vyzerá rovnako ako skutočná videohra. Vnútri Tehre je čierny plastový rukáv modelovaný po pôvodnom rukáve Nintendo, s košeľovacím košenom vloženým čiernym vreckom. Čo skutočne robí výrobok jedinečným, je zriedkavé značky prešité na každej košeli. Značky Rarity napodobňujú náhodné zníženie rýchlosti podobné mnohým typickým RPG.
GODMODE TAGSGODMODE PackagingGodMode Packaging60% každého štýlu je zdobený zelenou nezvyčajnou značkou, ktorá vyhlasuje všetkým, že toto tričko niečo málo ľudí. Aby sme to urobili ďalej, označili sme pobyt košele s ešte ťažším získať značky. 30% každého štýlu je označený zriedkavých, 9% epos, ako aj menej ako 1%, najťažšie. Presne, ako je to pôsobivé?! Košele sú balené, randomizované, rovnako ako poslané bez pochopenia, čo farebné značky posielajú. Uvádzam, že je to záväzok klienta na jeho naplno!

Godmode Odevy budú jedným z tričiek tričiek, ktoré budeme dodržiavať opatrne, pretože sme požiadali profesionálne, venovali ľudí, ako sú títo v priemysle tričkám TEE. Facebook alebo Twitter je niekoľko metód, ktoré môžete sledovať.
ZP8497586RQ

0/5 (0 recenzií)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *