Knihy Knihy Knihy

Postupná kancelária priniesla v poslednej dobe niektoré zábavné knihy, aby som sa s vami podelil – milujem kópie, najmä románov, pretože potom čítanie pre zábavu magicky sa stane prácou s kapitálom W. ako v, “Zlato, rád by som si teraz odložil práčovňu, ale naozaj musím dokončiť túto knihu pre prácu. Rozumiete, nie?” Samozrejme, môj manžel točil pred týmto malými ruskými rokmi, takže je tam nejaké oko-valcovanie (a ak jesť čokoládu, zatiaľ čo “pracujú” všetky stávky sú vypnuté), ale stále. Je to zábava.

Jedna z kníh, ktorá mi bola odoslaná, bola táto, fialová na dráhe, ktorú očakávam, je technicky ya, aj keď to určite má to, čo sme zvykli volať obsah pre dospelých. Všetko, čo viem, je, že keby som sa stretol s tým, keď som bol trinásť, by som si to prečítal trikrát, a to aj ako dospelý, to bolo naozaj zábavné. Ľudia sú celkom a dobre zaoblení a veľmi sa mi páčila fialová, pretože nevzhľadná kačaňka, ktorá sa ukáže, že je labuť (a kto by mohol byť šťastnejší ako kačiatko). Bolo to tak dobré čítať módnu knihu, ktorá nebola cez palubu so značkami, nezdalo sa ako rozšírená hra papierových bábik, a ktoré predstavovali ľudí, ktorých by ste mohli páčiť a pochopiť. Vynikajúca kniha pre vaše obľúbené módne módne teen (a ak ste opatrní a nedostávate čokoládu na stránkach, môžete si to najprv prečítať.

Bol som tiež poslaný zbierku, nominálnu časť v dielne Coco Chanel; Druh diabla nosí Prada, len s Coco ako diabla. Mám tendenciu má rád historickú fikciu, a to bola dobrá zmena z kráľovnej ríše a tak ďalej. Bohužiaľ, postavy boli trochu ploché ako môj ideál – stále som čakal na isabelle urobiť niečo dramatické – ale pozemok bol taký, že som si to všetko prečítal v jednom sedení, takže by to malo znamenať * niečo *. (Divne, mám tiež e-mailový výbuch z New Yorker včera pozvanie ma na čítanie tohto románu v Eileen Fisher Store v nábreží vodnej veže. Je Eileen Fisher Nový Chanel a nikto mi nepovedal? Určite to robí druh zmysel.)

Nakoniec je to pravdepodobne lepšie vhodné pre môj ďalší blog, ale Burgess Neubridged je len milá kniha, a ja som taký potešený, že Walker ho priviedol späť do tlače. Gelett Burgess bol v skutočnosti ten muž, ktorý razil slovo blurb, čo ma robí šialene šťastným, v meta druhom spôsobe, že som bol schopný bývať túto knihu. (Nie nie početné ľudí sa blurbom.) Burgess Neubridged je zbierka jeho ďalších neologizmov, nikto z toho niekedy mal úspech blurb, ale ktoré robia na zaujímavé čítanie, napriek tomu. Rovnako ako slovo zipe, ktoré definuje ako “ženský pohľad na inú ženu.” Vynechanie Heteronormativity toho, že v okamihu, nie je to, že slovo popisuje každé dve postavy ilustrované vzorové obálky, aké ste kedy videli? Alebo jeho slovo Gorgule, čo znamená “prepracovať zlú chuť,” vždy vieme, kedy to vidíme – a teraz majú užitočné slovo. Burgess Neubridged je ilustrovaný, aj bylina bylina, v druhu Aubrey Beardsley-Meets-Gahan-Wilson štýl.

Tam. Malé svetlo čítanie na stredu?

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Šaty denne sprievodca učiť sa šiť: Časť Onefebruary 5, 2008
To je niekoľko mojich obľúbených vecí … 6. novembra 2008
V skutočnosti existuje taká vec ako zlá publicita; Dovoľte mi ukázať vám ITFEBARY 28, 2008

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *