Top 10 dressmaking blogy

Zdieľať

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Všetci milujeme, že malý vzrušenie dostaneme z objavovania fantastického šaty na cenovo dostupné – Avšak často Fashionista chce byť väčšia ako jej peňaženka. Čo je to žena? Urobte ten sen šaty sami! Diané je absolútne ideálne v ideálnom práve, rovnako ako je to úžasná metóda na záchranu nejaké peniaze, rovnako ako dostať jeden z-a-trochu kus, ktorý môžete byť radi, že nosíte. Keď sa dostanete na to (možno po prijatí niekoľkých lekcií na regionálnej štvrti) Šijacie oblečenie bude jednoduchšie, než si myslíte. Šitie sa môže dokonca zmeniť na časť na čiastočný úväzok (Ahoj, ďalšie peniaze na topánky!) Alebo viesť k povolaniu v móde. Tak či ste ochutená kráľovná šijacie stroje alebo absolútny začiatočník, pozrite sa na naše výbery pre desať desať dressming blogs.adventures v šaty

Táto publikácia sa môže skladať z affiliate odkazov. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Suzannah z Portland, Oregon, zdieľa jej nadšenie pre dressmaking na tomto blogu plnom inšpiratívnych fotkách, rovnako ako vzory. Niekedy píše o iných témach, ako je napríklad družstevné účesy, rovnako ako robiť roztomilé narodeniny bannery.

Šaty denný blog, z Erin McKean, je menej ako-to, ako aj oveľa pozorovať. Ona zdieľa svoje preferované šaty, obrázky tých, ktorých sa vyrába, roztomilé tkaniny, ako aj viac.

Blog pre oveľa lepšiu šitiacu je profesionálna kanalizácia z kráľovien, ktorá učí triedy, rovnako ako aj knihu, ktorá vychádza. Jej blog vám dáva tipy, tutoriály, ako aj nápady na šitie, s obrovským zameraním na šaty. Vytvára hlavne lahodné vinobranie kusov.

SewaholkThis blog je z Tasie, hore vo Vancouveri. Ona zdieľa svoje vzory, rovnako ako jednoduché, aby spĺňali špičky šitia. Tasia, ktorá je jednoznačne odborníkom, spustila svoju vlastnú zbierku šijacích vzorov. Môžete ich dostať na jej stránku, rovnako ako sa zúčastniť “SEW-LESS,” TAK, KTORÉ SA VYKONÁVAJTE SA KAŽDÝ DEŇ, AKO NÁHRADUJÚ SA TAK, KTORÉ SA S JOHO SA TAKOU. Alebo pozrite sa na “šitie” pre definície všetkých šijacích žargónov.

Sew Weeklymena Trott bol uznaný tonou Money Magazine, rovnako ako Wall Street Journal pre jej blogovanie schopnosti. Pre šiť týždenne, ona dal výzvu: vytvárať úplne domáce šatník (s niekoľkými výnimkami). Jej blog dokumenty túto prácu, ako aj silne sa zameriava na vintage vzory, ako aj ekologické odevy.

Móda z pastvového blogu, Devätenie v Škótsku, sa zameriava na všetky veci vintage. Ona si ich projekty, zdieľa svoje myšlienky, rovnako ako vzorové darčeky ako ona “šiť [s jej] metódu s desaťročiami.”

Šiť Mama Sewbeth Wilson vedie blog pre túto spoločnosť. Môžete sa odhlásiť o všetkých veciach šitý, ako aj obchod pre tkaniny, rovnako ako hovoriť s ostatnými dressmakermi vo fóre.

Seamstress Sophiesophie je ešte jeden blogger z Veľkej Británie, ktorý dokumentuje jej preferovaný hobby online. Ona zdieľa svoje výtvory na jej blogu, ktorý je jednoduchý združovať, ako Sophie je relatívne nová v šití.

Módne šijacie blogcolleen lea má viac ako 30 rokov skúseností na šitie. Používa svoj blog na odozvu rozhodujúce šijacie otázky o veciach, ako je typ materiálu vybrať, presne ako železné šípky, ako aj to, čo musí byť na kontrolnom zozname práce.

Dvanásť Šaty BlogFrom dáma vo Wisconsine, tento blog nasleduje jej dvanásť šaty do dvanástich mesiacov projektu. Jej skladanie je vtipné, rovnako ako premyslené, rovnako ako jej tipy, nápady, ako aj myšlienky sú vždy zábavné čítať.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *