Letné pracovné oblečenie: Presne ako vyzerať odborníka, keď je horúco

Čo by ste mali nosiť – rovnako ako nosiť – vyzerať odborníka (a zostať v pohode), keď je vonku horúco? Ktoré letné pracovné odevy sú najlepšie? Nedávno sme dostali dva obavy návštevníkov v súvislosti s obavami, ako presne vyzerať odborníka, keď je horúco.
Úplne na prvom mieste, návštevník M sa čuduje:
Ahoj. Mám 30 rokov. Som skala, ako aj valček. čo znamená, že pracujem v hudobnom priemysle. V minulosti mojou úlohou bolo vyskočiť stránku show. Vo svojej práci som bol nesmierne skvelý. Mám novú úlohu v Orlande, FL, ktorá ma teraz pracuje pri stole. Teraz som supervízorom. Do tejto úlohy som prišiel na jeseň, takže som mal nejaké zvyšné čierne vlnené nohavice, pekná tmavá bielizeň, ako aj čierne mikiny, ktoré ma prešli. Teraz je takmer jar (cíti sa ako leto), rovnako ako nechápem presne, ako robiť odborníkov na leto. Pracujem v podnikovom prepustenom prostredí, ktoré pomáha. Rád udržujem všetku svoju farbu v akcentoch, ako sú kabelky, topánky, šatky atď. Nosím monochromatické. Je to môj podpis, ako aj super flexibilný pri začatí nového šatníka. Môžete mi poradiť škrty, tkaniny atď. Kancelárskeho letného oblečenia pre nedávno profesionálnu mladú ženu, ako som ja, ktorá sa snaží poraziť teplé bez toho, aby sa objavila ako koncert?

Čitateľ T Podobne sa kladie:
Z tohto leta sa zameriavam na D.C. z Kalifornie pre legálne externé, ako aj na to, aby som sa dostal na radu o kódexe šaty v právnom svete, keď je 95 stupňov. Počas horúcich mesiacov som pracoval na kopci už niekoľko rokov a (bohužiaľ) pripomenul veľa žabiek, ako aj slnečníky. Predstavujem si, že to nebude situácia v právnom prostredí/vládnej agentúre, rád by som však chcel nejaké základné vzorce odevov, materiálne odporúčania (je Tweed Taboo?), Ako aj ďalšie koncepty pre 30 rokov. Staré vyzerať ako právnik pri boji proti vlhkosti a zostať s rozpočtom.
Pokiaľ ide o formulácie oblečenia, môj vzhľad je nudný, ale sú tradičné z nejakého dôvodu: verte, že plášťové šaty plus sako (ktoré sa majú pridať, keď ste vo vnútri), ako aj pekné ľahké nohavice (hľadajte Bavlnené alebo bavlnené zmesi) s pekným tričkom a tradičným párom čerpadiel (a ideálne zodpovedajúcim sakom).

Ako sme už uviedli, prírodné materiály ako bavlna, hodváb, ako aj bielizne dýchajú oveľa viac ako neurtúrne tkaniny, takže pri kúpe nových kusov platia záujem.
. ich suché.)
Niektoré z našich preferovaných ľahkých letných nohavíc, vyššie: NIC & Zoe / Reveal / Old Navy / Uniqlo

Toto publikovanie obsahuje pridružené odkazy, ako aj Corporette® môžu robiť provízie za nákupy uskutočnené s odkazmi v tomto príspevku. Viac informácií nájdete tu. Poďakujte vám toľko za vašu podporu!

{príbuzné: čo sa nosiť do práce v lete}
Tu je niekoľko mojich najlepších tipov na rýchle ochladenie do práce:
Hovorili sme o tom, ako presne zostať úžasné počas horúčavnej vlny, avšak tu je niekoľko rýchlych tipov na rýchle ochladenie (alebo zostať úžasne postačovať na to, aby ste zabránili úplne zničeniu oblečenia):
Jednoduchý ventilátor, ktorý priniesol kabelku alebo tašku – áno, vynakladáte viac energie, keď sa fanúšite sami, avšak kúsok vánku môže byť neuveriteľný, ak ste uviaznutí na platforme s horúcim vlakom
ľadová plechovka sódy, držaná proti vnútornej časti zápästia, zadnej časti krku alebo dokonca zadnej časti kolená
Pohodlné ľadové balíčky – Existujú dokonca aj prívesky navrhnuté tak, aby sa mali ľadové a opotrebované!

PSST: Toto sú niektoré fascinujúce produkty, ktoré vám pomôžu úžasné dole alebo zostať úžasné na vašej dochádzke … pozrite si viac šikovných produktov, ako je tento v našom obchode Amazon!

< >

Inak: Hovorili sme o tom, čo sa nemáte nosiť ako letný spolupracovník, čo sa nemáte nosiť všeobecne, ako aj presne o tom, ako zostať úžasný počas horúčavnej vlny – avšak nie v mnohých mesiacoch. Poďme teda znova!

Úvodná výzva: Ako sme už uviedli v predchádzajúcich diskusiách, je to veľmi situácia „poznať svoju kanceláriu“. Ak však pracujete v novej kancelárii alebo stále objavujete svoju kanceláriu, mali by ste počkať UN OSNnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *