Ako upraviť skladanú sukňu pre prácu túto jar

Existuje toľko metód na štýl skladanej sukne pre prácu túto jar. Ak sa chystáte na formálnejšiu príťažlivosť, spárujte ju s košeľami blúzky alebo gombíkom. Pre viac prepustený prístup ho upravte pomocou obyčajného tričko alebo grafického tričko. Skladané sukne sú vynikajúcim doplnkom k jari/letnej pracovnej šatníku, ako aj na vyskúšanie je toľko farieb a výtlačkov. Táto sukňa s sukňou Polka Dot tlače mi určite upútala oko, ako aj pastelové farebné záhyby určite dostanú tento rok na jar veľkého záujmu. Rovnako milujem túto odvážnu oranžovú skladanú sukňu. Nemôžem pokaziť vynikajúcu farbu na jar.
Priečinené sukne sú flexibilné a môžu byť na jar na jar na jar mnohých rôznych metód práce. Rýchlym a jednoduchým spôsobom presne o tom, ako upraviť skladanú sukňu na prácu na jar, je spárovanie s bežnou blúzkou, najlepšie biela alebo sivobiela blúzka alebo košeľa. Len s niekoľkými týždňami do jari som sa vydal iba na cestu, ako aj štylizované tieto skladané sukne, ktoré sa dajú použiť na prácu, podujatia alebo nadchádzajúcu veľkonočnú oslavu. Styling Preaked Forms for Work, chcel som, aby som ju udržal jednoduchý a čerstvý tým, že som ju spároval s šedobielou blúzkou a béžovými čerpadlami. S podrobnosťami Polka Dot detaily vyniká skladaná sukňa sama o sebe, a preto je to jednoduchosť. Dokončil som vzhľad béžovými čerpadlami. Tradičné béžové čerpadlá sú vždy vynikajúcim doplnkom pri stylingu pastelových farieb alebo skladanej sukne pre prácu.
Sukňa: Tu, tu aj tu a tu, viac tu, viac tu // h&M Top: tu, podobné tu, // taška: tu/tu // topánky: tu, rozpočtový plán priateľský tu/tu

< >

JavaScript je v súčasnosti v tomto prehliadači zakázaný. Reaktivujte ho a zobraziť tento obsah.

Na jar skladba sukne na prácu na jar
< >

Môžete sa vám tiež páčiť:

Najlepšie sviatočné podujatie s rodinou

Ako pridať kožené šortky do…

Ako teraz na zimné dátum

Ako nosiť džínsoviny toto leto

Spoznajte sa.

Zaregistrujte sa s e -mailovou adresou a získajte správy a aktualizácie.

Krstné meno

Krstné meno

Krstné meno

Krstné meno

Priezvisko

Priezvisko

Priezvisko

Priezvisko

Emailová adresa

Emailová adresa

Emailová adresa

Emailová adresa

Predplatiť

Ďakujeme za prihlásenie!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *