ASOS na Zara: Internetové obchody s bezplatnou Shipping & Returns

Podiel

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Tento príspevok môže pozostávať z affiliate odkazov. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Nakupovanie on-line z domova, s pitím rukou, sa môže zdať ako najlepšia vec na svete v tej dobe. kým si neuvedomíte platforme topánky zakúpené – tých, ktorých cieľom je vyzerať Eiffelovej veže – nie sú ako “zábavu”, ako ste si mysleli, že boli. Tento príbeh sa končí dobre, ak ste našli tie krikľavé členky chrániče na Zappos, internetového obchodu, ktorý robil zadarmo poštovné a vracia slávny. Ak ste si kúpili topánky na inom mieste, dobre, mohli by ste byť prilepené s dvojitými nákladmi na dopravu a opätovné skladovanie poplatok.

Kupujúceho výčitky svedomia, nemusí vám stať, hoci. proste aby sa vaše nákupy zameraná na naše FAV internetových predajcov sú uvedené nižšie – všetky z nich ponúkajú aj bezplatnú dopravu a zapožičanie výnosy. Pred vytiahnuť kreditné skóre kartu, prosím, na vedomie dve veci:

Väčšina obchodov má hodnotu minimálne objednávka potrebný na nárok na bezplatnú US lodnej dopravy.
Tieto informácie sú aktuálne a presné k dátumu tohto príspevku. Budeme aktualizovať pravidelne, ale vždy je potrebné skontrolovať podmienky, než si kúpiť. Môžete použiť nižšie uvedené odkazy nájsť najnovšie vráti politiku počtu obchodov.

Získať zadarmo Doprava a vráti z týchto 13 obchodov

ASOS (doprava zadarmo viac ako $ 40)

ASOS ponúka bezplatnú prepravu na objednávky vo výške $ 40 alebo viac. V Spojených štátoch, vaša objednávka bude mať predplatený USPS návratový štítok hotela. Vrátiť svoj tovar do 28 dní od dátumu, kedy ste dostali objednávku a máte nárok na vrátenie peňazí. Pozri ASOS vráti politiku tu.

Clarkovej Topánky (vždy bezplatná doprava)

Clarks nemá žiadnu požiadavku minimálneho nákupu pre bezplatnú prepravu. Ak chcete nárok na vrátenie peňazí, ale musíte sa vrátiť položky (nenosené samozrejme) do 90 dní. Budete musieť spracovať návratnosť stránkach Clarka s rýchle vyhľadanie svojho poradového čísla prístupu a vytlačiť zadarmo visačku. Pozri politiky návratu Clarka sem.

Lulu (doprava zadarmo viac ako $ 50)

Lulu sa vzdá svojho $ 5 expedičný poplatok za pozemnou dopravou, ak vaša objednávka je hodnota $ 50 alebo viac. Konať rýchlo, ak sa vám nepáči váš merch – pre plne bezplatný návrat, návrat potreba byť s poštovou pečiatkou do 10 dní odo dňa doručenia. check out Lulus.com vyhľadať objednávku a vytlačiť štítok pre vrátenie. Ak zabudnete užiť 10-dňovej lehoty, môžete aj naďalej používať návratový visačku Lulu, ale budú odpočítať $ 7 z náhrady. Pozri politiky návratu Lulu tu.

Macy (doprava zadarmo viac ako $ 100)

Macy objednávky $ 100 alebo oveľa viac nárok na bezplatnú dopravou, rovnako ako všetky odvolanie objednávky. Ak potrebujete vrátiť niečo, pozrite sa Macys.com vytlačiť zadarmo visačku. Potom zabaliť vaše tovaru a pusť to na ľubovoľnom mieste UPS. Váš návrat bude aplikovaný na rovnakú formu platby ste použili na zadanie objednávky. Pozri Macy je on-line politiky návratu tu.

Nordstrom (vždy zdarma, vodná doprava)

Ak žijete v USA, vrátane Aljašky, Havaja a Portorika, vaše nordstrom.com objednať lode oslobodiť. Spracovať priznania, pozrite sa Nordstrom.com a vytlačiť štítok poštovné platené. Nemáte ešte potrebovať číslo objednávky pre generovanie štítku. ale ak nemáte opatrená objednávacím číslom a Nordstrom nemôže overiť poradí, bude refundácie klásť na Nordstrom darčekové karty. V opačnom prípade bude použitá k pôvodnému spôsobu platby. Pozri pravidlá pre vrátenie peňazí Nordstrom je tu.

Sephora (doprava zadarmo viac ako $ 50)

Sephora ponúka štandardné trojdňový plavby na všetkých objednávok nad $. 50 Vráti sú zadarmo, a môžete vytlačiť štítok poštovné platené pri Sephora.com/returnlabel. Budete mať nárok na plnú náhradu, ak ho poslať späť položky do 60 dní od nákupu. medzi 61 a 90 dní, dostanete store kreditné skóre namiesto vrátenia peňazí. Pozri politiky návratu Sephora je tu.

Shopbop (vždy zdarma, vodná doprava)

Všetky objednávky na Shopbop nárok na bezplatný štandard, trojdňový plavby. uchovávať doklady, ktoré prichádzajú s objednávkou, pretože váš predplatený spiatočnou adresou štítok je dodávaný s vašou tovaru. Ak chcete získať úplne zadarmo vrátenie peňazí, odoslať položky späť čo najskôr – to musí dostať do Shopbop do 15 dní od obdržania. (Shopbop odporúča, aby po dobu siedmich dní o tranzitnej dobu.) Návratové politiky pozri Shopbop je tu.

Target (doprava zadarmo viac ako $ 35)

Váš cieľ objednávky vo výške $ 35 alebo oveľa viac bude dodávaný zadarmo, a väčšina položiek môže byť vrátená poštou zdarma. Budete vyskúšať Target.com na prihlásenie do svojho účtu a vytlačiť adresné štítok. potom sa zbaliť svoje veci a pokles je v mieste UPS. Nečakajte príliš dlho, hoci. Vaša objednávka je potrebné vrátiť do 90 dní získať náhradu. Pozri Target návrat politiky here.

Topshop (Doprava zdarma nad 20 dolárov)

Štandardná doprava je k dispozícii zdarma z Topshopu, ak strávite 20 USD alebo viac. Váš návrat je bezplatný, ak ho posielate späť do 14 dní od prijatia. Tu môžete vytlačiť predplatené aktualizácie UPS. Pozri Topshopovu politiku návratu tu.

UGG (takmer vždy bezplatná lodná doprava)

Objednávky umiestnené na UGG.com prepravované cez zem v kontinentálnom U.S. Môžete vrátiť svoje autentické uggs do 30 dní od nákupu na plnú náhradu. Nájdite tu UGG návrat politiky.

UrbanoutFitters (doprava zdarma nad 50 dolárov)

Umiestnite objednávku na UrbanoutFitters.com za 50 dolárov alebo oveľa viac a dostanete bezplatnú štandardnú dopravu. Ak potrebujete niečo vrátiť, použite formulár návratnosti a výmenu, ktorý je súčasťou objednávky. Pokrýva vás za poštovné. Pokiaľ odošlete nepoužité položky späť do 30 dní, musíte získať plnú náhradu. Nájdite politiku mestských outfitters.

Zappos (vždy bezplatná lodná doprava)

Zappos má jeden z najviac nakupujúcich súborov politiky online. Všetky objednávky sa kvalifikujú na bezplatnú štandardnú dopravu. A tu je tip: Umiestnite svoju objednávku prostredníctvom aplikácie Zappos a dostanete bezplatnú jednodňovú dopravu. A výnosy sú povolené až jeden rok, pokiaľ je položka stále v novom, nepoužívanom stave. Pozri Zásady vrátenia služby Zappos.

Zara (Doprava zdarma nad 50 dolárov)

Zara objednávky nad 50 dolárov získajú bezplatnú štandardnú dopravu. Returns sú bezplatné do 30 dní od pôvodnej e-mailovej zásielky. Musíte spracovať návrat na webovej stránke Zara, aby ste získali bezplatný odkaz na prepravu; Spustite tento proces prihlásením sa na svoj účet. Pozri stránku o návrate Zara.

Chýbala nám svoj obľúbený predajca, ktorý poskytuje bezplatnú dopravu a vrátenie? Dajte nám vedieť v komentároch!

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Ak chcete potvrdiť predplatné, skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *