Späť do inštitúcie s príčinou: Žiadny mladík Hungry

Toto publikovanie sponzorovali spoločnosť Special Retailers, Inc. Ako vždy, všetky názory sú moje.
Všetky odevy prostredníctvom javiska:
Nolan #1: Čierne bežeri priamo tu, ako aj tu; konverzovať tu
Nolan’s #2: Blue Short tu; TOP: Tu, tenisky: tu
Môj outfit: tenisky: práve tu // tee: tu
Je neuveriteľné, ako rýchlo sa leto prebieha, ako aj v najbližších týždňoch, Nolan sa vracia do školy. V rámci prípravy na rok inštitúcie som kupoval pre neho oblečenie a zásoby inštitúcií. Scénické obchody skončili ako môj One Stop Shop kvôli svojim produktovým ponukom pre domácnosti vrátane módy mladých ľudí, ako aj dodávok pre späť do školy. Je to vynikajúci cieľ pre všetky vaše inštitúcie, obuv a doplnky.
Ešte oveľa neuveriteľnejšie je, že fáza je partnerstvo bez akejkoľvek mládežníckej organizácie, ktorá pomáha zvýšiť porozumenie hladu mládeže v tomto lete, ktorý vedie rovnako ako späť do sezóny inštitúcie. Je nešťastné veriť, že 1 zo 6 mladých ľudí v USA má ťažkosti s hladom. Celkovo 13 miliónov mladých ľudí v USA online s hladom, ako aj viac ako polovica verejných inštitúcií v Amerike pochádza z rodín s nízkymi príjmami, ako aj 22 miliónov z nich závisí od bezplatných alebo znížených cenových obedov. Keďže som sa musel závisieť od minimalizovaného obeda späť v vysokej inštitúcii, ako aj teraz ako mamička detského veku inštitúcie, toto úsilie je pre moje srdce také drahé, pretože presne chápem, aké zásadné je skvelé jedlo, pokiaľ ide Zriadenie mladých ľudí pre úspešnú budúcnosť. Dokážem si predstaviť presne, aké ťažké je pre hladné dieťa objaviť, pretože to bolo v čase môjho života. Motivujem vás, aby ste sa pripojili k pódiu, ako aj pomáhali zvýšiť porozumenie hladu mládeže nákupom v scénických obchodoch odteraz až do konca augusta. Scénické obchody sa budú môcť vyvinúť výlučne do produktov inštitúcií, ako aj 50% predaja z týchto výrobkov nebude prispievať k hladu mladíka.
Keď si kupujete odevy späť do inštitúcie, ako aj dodávky, veríte, že presne to, aký veľký rozdiel môžete dosiahnuť v jednom alebo oveľa viac z 13 miliónov mladých ľudí v USA, ktorí online s hladom. Preto spoločnosť Stage spolupracuje bez toho, aby hladný mladý, aby pomohol, aby sa ubezpečil, že žiadny mladík nemá hlad, aký druh času v roku. Ukážte svoju podporu tým, že pomáhate poskytnúť pódium poskytnúť späť žiadnej organizácii Hungryho mladíka nákupom v obchodoch alebo online. Scénické obchody prinášajú skvelé ponuky vynikajúcich výrobkov vrátane módnych, príťažlivých a domácich značiek.

Môžete sa vám tiež páčiť:

Ako vyzerať trendy s legínkami strmene

Koncepty na poslednú chvíľu na Valentín…

Ako plášť na oslavu zmiešaného nápoja …

Najlepšie miesto na získanie kostýmov Halloween

Spoznajte sa.

Zaregistrujte sa s e -mailovou adresou a získajte správy a aktualizácie.

Krstné meno

Krstné meno

Krstné meno

Krstné meno

Priezvisko

Priezvisko

Priezvisko

Priezvisko

Emailová adresa

Emailová adresa

Emailová adresa

Emailová adresa

Predplatiť

Ďakujeme za prihlásenie!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *