Prečo vaše osobné odevné odevy prestanú fungovať (a presne ako ho uložiť)

, prečo sa vaše osobné odevy prestanú pracovať (a presne to, ako ich uložiť)
24/09/2019, publikované spoločnosťou Alanic Global
Odevná línia, ktorá je teraz zlosťou v meste medzi mladými ľuďmi, má iný príbeh. Tvorca urobil oveľa viac ako len techniku ​​jedného z najlepších výrobcov odevov osobných štítkov, prispôsobil hromadnú a ponúkol neobmedzene.

Začiatok, ako aj škálovanie odevnej línie je oveľa viac ako len to, čo naznačuje jej hodnota. Vyžaduje základný inštinkt služieb, premyslené metódy, ako aj absurdné množstvo konzistentnej práce. Dokonca aj vtedy, keď je trh tak nasýtený, nie je zaručený úspech.

To nie je naznačené, že vám zabránite mimo cesty. Určite môžete predstaviť líniu odevov, ako aj značka by sa mohla stať „ďalšou obrovskou vecou“ v priemysle. Z tohto dôvodu je nevyhnutné, aby ste obviňovali základné chyby, ktoré tak veľa ostatných robí.

Tu sú dva dôvody, prečo vaše osobné odevy prestanú pracovať – ​​rovnako ako presne to, ako ich môžete uložiť:
Predávate odrody, ktoré nemajú dopyt na trhu
Áno, ľudia sa snažia nájsť špeciálne odrody. Chcú vyskúšať nejaké nové oblečenie. Dnes sme oveľa viac oslobodení v móde ako kedykoľvek predtým. Existuje teda veľa šancí pre majiteľov služieb.

Sú však tieto šance ideálne? To je obava, o ktorom je potrebné vážne myslieť. Šanca nesmie zmapovať vaše ambície a ciele. Nemusí spĺňať vzorce vášho regionálneho trhu. Možno nebudete mať zariadenia a rámec, aby ste sa dostali k tejto príležitosti.

Stručne povedané, musíte ponúknuť odrody oblečenia, ktoré ideálne vyhovujú vášmu trhu, ako aj cieľovým publikom. Okrem toho musíte ísť do výklenkov odevov, ktoré majú veľkú perspektívu a ktoré vás zaujímajú.

Táto možnosť je tu jednoduchá: Dôkladne vykonajte výskumnú štúdiu, objavte nové príležitosti, preskúmajte ich a zistite, či majú tvar vášho servisného inštinktu. Vidíte na svojom trhu tento typ špičkového oblečenia? Dostane ich cieľové publikum? Môže sa vaša značka dostať na pozadí takýchto odrôd?

Nekričte ani nehovorte. Vypočujte si trh pozorne a podľa toho urobte rozhodnutia o svojich službách. Okrem toho pracujte s výrobcami veľkých odevov, počúvajte ich rady, prichádzajú s veľkými odrodami a, áno, rovnako zamerajte sa rovnako na kvalitu.

Do digitálneho marketingu neinvestujete obrovské
Nikto nebude pochopiť, že existuje, kým im to nepovieš. Rovnako ako preťažený trh, ktorý máme dnes, musíte im to nahlas povedať. To je miesto, kde sa digitálna reklama stáva takmer dôležitou – aj keď nemusíte nevyhnutne predávať online.

Aspoň v predbežnej fáze musíte posadnutú investovať svoj čas, energiu a peniaze do inzercie novej značky odevov.

Aj tu je táto možnosť pomerne jednoduchá. Najmite si reklamnú spoločnosť alebo si vyvinie svoj vlastný interný tím obchodníkov. Majte skvelú webovú stránku. Vylepšte ho primeraným a vysokým výnosom kľúčových slov.

Budujte existenciu svojej značky na hlavných platformách sociálnych sietí – od Facebooku a Snapchat po LinkedIn a Pinterest. bežne publikujte pútavý obsah. Aktívne zvládnuť svoju komunitu; Reagujte na e -maily ľudí, ako aj na komentáre. Investujte tiež do platených reklám; Spustite cielené kampane, aby ste oslovili príslušné publikum kontextovým obsahom.

Zatlačte svoju značku. Nechajte ľudí o tom pochopiť. Nechajte im pochopiť, aký typ použití ponúkate.
Záver
Tieto dva sú obrovské dôvody, prečo vaše osobné odevné odevy v konečnom dôsledku zlyhajú. Obnažte ich. dodržiavať riešenia.

Spustenie a škálovanie značky odevov je dnes mimoriadne prospešné. Je to však tiež náročné. Nerobte impulzívne, keď vidíte, ako ostatní, ktorí na tejto ceste robia milión. Namiesto toho buďte výpočet a strategické. mať vhodný plán. Správne pochopte trh. Spolupracujte s jedným z najlepších výrobcov osobných odevov. ako aj intenzívne propagujte svoju značku.

Značky:
Výrobcovia vlastných odevov
Výrobcovia vlastných odevov USA
odev
Výrobcovia súkromných štítkov
Výrobcovia odevov zo súkromných štítkov USA

0 0 hlasov
Hodnotenie článkov

Prihlásiť sa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová stránka

Štítok

Názov*

E -mail*

webová stránka

0 komentárov

Inline spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *