FALLY TREND 2011: NOVÉ NEPOUŽÍVAJÚCE NEPOUŽÍVAJÚCE NÁKLADY

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Čierna môže byť neoficiálna super-elegantná uniforma módnych new yorkers, ale môže tiež dostať monotónnu a dobre, to nám pripomína pohreb. Ak hľadáte nové neutrálne, aby ste raz po pracovnom dni, zvážte námorníctvo ako tvoju go-to neutrálnu na jeseň.

Tento príspevok môže obsahovať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Prečo Navy? No, námorníctvo je tmavé ako čierna, čo znamená, že je možné nosiť ako čierno-ako neutrálne. Aj kvôli hĺbke farby, námorníctvo oblečenie na rozpočte zriedka ide do “lacné-vyzerajúce-tkaninové” územie, problém, ktorý zvyčajne natiahne, že iná alternatíva k čiernej, hnedej. Ďalej sme trochu chorí na nosenie čiernej farby a milujeme myšlienku pridania novej farebnej základne do nášho šatníka.

Prečo námorníctvo je klesať nové neutrálne

Je ľahké zápasVytvať si, že Námorníctvo funguje úžasne ako neutrálne, pretože, pretože akékoľvek neutrálne by mali, to je takmer čokoľvek. Keďže čierna spárovaná s neónovým doplnkom má atmosféru Bad 80S hudobného videa, námorníctva s rovnakými jasnými ozdobami cíti čerstvé. Ak tučné ozdoby nie sú tvoja vec, zvážte zodpovedajúce námorníctvo s odtieňmi tej istej farby rodiny – myslím, že eklektická námorníctvo blúzka, ako je River Island Two Pocket CHIFFON BLOUSE (ASOS, $ 48) Blúzka zastrčená do vášho obľúbeného páru džínsov (akékoľvek umývanie bude robiť ). Ďalšie neutrálne (čierne, biele, khaki) a tlačia všetky práce s naším milovaným námorníctvom.

Námorníctvo je klasické

Keď si myslíme o námorníctve, vidíme vízie klasických námorných pruhov. Rovnako ako vitálne malé čierne šaty a perly, námorníctvo nikdy nevyjde z štýlu. To robí námorníctvo úžasnú možnosť pre tieto investičné kúsky, o ktorých vždy kázame. Červený červený blazer je viac finančným rizikom ako rovnaký bllazer v námorníctve. Urobíme miestnosť v našom šatníku pre túto Fitted priateľku Blazer (Bloomingdale’s, $ 88). Pekná Navy Bunda alebo sveter bude mať vždy miesto vo vašom skrini, bez ohľadu na to, ako zvyčajne môžete hrať módny editor. A čo viac, námorníctvo pracuje pre kanceláriu, dátum noci, alebo dokonca vonkajšie oblečenie (a niekedy všetky tri naraz).

Je to slávnostné

Vieme, že máte nejaké báječné strany, aby ste sa zúčastnili tohto pádu a chceli, aby ste sa pozreli. Párovanie námorníctva s metalickými bude zdvihnúť váš súbor z denného miláčika na párty dievča nádherné. Milujeme myšlienku LND (Little Navy šaty pre tých, ktorí neverujú pozornosť) strieborným alebo zlatým topánkami, spojkou a šperkov. ZARA’s Tirered šaty (Zara, $ 59,90) sa plní, že sa spáruje s kovovými alebo metalickými látkami podľa vášho výberu. (A ak ste nepočuli, Zara.com začne prijímať objednávky v USA 7. septembra)

Šetriť

Vaše lokálne šetrné alebo zásielkové obchody sú úžasné miesta na skautské námorníctvo, najmä námorníctvo. Hľadať Blazers z módnych značiek, ako Ralph Lauren, kráľ modrého bľazača, a zo starej školy Suiting Brand ako Brooks Brothers, Tahari a Kaiser. Tiež, pozrite sa na sekcie mužov a chlapcov pre námorných balení, ktoré môžete zmeniť, aby sa zmestili vášmu tvaru.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Ak chcete potvrdiť predplatné, skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *