Snívanie o vlastnom nákupe Pa? Potom sa pozrite na mňa

Zdieľať

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Čo: Ako sme všetci oboznámení s požehnaním, že webe prináša robiť niečo efektívne, jeden z mojich obľúbených je svet personalizovaného online nakupovania. Nakupovať mi je jednou z týchto stránok – tu, môžete si uvedomiť e-mailové upozornenia, kedy vaše preferované kusy ísť na predaj, sú ponúkané prostredníctvom promo, atď. V podstate je to ako virtuálny dymový signál pre zľavy nakupovanie. Ešte zaujímavejšie je nedávna verzia obchodu na mne vlákna – podobné každodenné oznámenie, ktoré udržiava impulz na vzor vašich preferovaných značiek, ako aj vám povie, čo je horúce – priamo do vašej schránky. Nie je potrebný žiadny časopis, nákup blogu alebo módny časopis.

Táto publikácia môže obsahovať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Nakupovať mi Recenzie

Lowdown: Online Predaj oznámenia pre vaše preferované značky, ako aj položky, teraz v type personalizovaného online nakupovateľa. Stačí si vybrať svoj štýl, typy vecí, ktoré chcete splniť pre pravidelné aktualizácie, rovnako ako sadnúť späť, ako si získať módny zmysel, ako aj nápady prostredníctvom e-mailu. Verte Twitter na nakupovanie.

Zrátaný riadok: efektívne, prispôsobené, rovnako ako “v poznaní” – tak, milujem to. Mám však potopenie, že by som mohol byť vyzvaný, aby som nakupoval viac, než som už robil, najmä ak som dostávam každodenné aktualizácie. Avšak, ak ušetrím peniaze vždy, rovnako ako len nákup, keď je na predaj – možno to bude vystavené? Iba čas ukáže.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *