5 krokov k navrhovaniu vlastnej svadobnej udalosti na rozpočtovom pláne

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Táto publikácia môže obsahovať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Oh! Presne koľko trápenia leží v malom kruhu kruh svadobného udalosti.

Anglický herec Kolley CIBBER komentoval trápením svadobných udalostí prsteňových storočí pred tým, než sa stal módnym štýl prsteň sami. V dnešnom svete, Custom Wedding Event Prsteň pridáva celý “notheres úrovne stres pre nevesty.

Ale nie súre. Je možné štýl svojho vlastného prsteňa – pri pobyte sane, ako aj na rozpočet. Kľúčom je príprava. Ak si verí, že vaše musíte veriť, keď ste pripravení hovoriť so svojím vlastným klenotníkom. S podrobným zoznamom vašich preferencií na ruke môžete hovoriť s možnosťami pokojne, ako aj prevenciu akéhokoľvek typu kompulzívnych rozhodnutí.

Krok 1. Vyberte farbu diamantov

Farebné diamanty

Čo zachytí vašu pozornosť? Otočia farebné diamanty tvoju hlavu? Pochopte, že prírodné, neošetrené farebné diamanty sú zvyčajne extrémne bledé, rovnako ako ich laboratórne dvojčatá.

Aby sa farebný diamantový pop, pridajte akcentové kamene, ktoré prinesú krásu väčšieho farebného diamantu. Niektoré nevesty ako vplyv používania extra-jasného bieleho diamantového prízvukového kameňa, aby sa sotva-farebná farba. Iní radšej využijú kontrastné farebné akcentové kamene na zväčšenie krásy farebného diamantového centra.

Najdrahšie, rovnako ako väčšina nezvyčajných farebných diamantu je červená. Iné farby vo vysokej nákladovej odrody sú fialové, fialové, rovnako ako modré. Najmenej nákladné sú maškarné ružové (intenzívne alebo živé), čierna (len jedna intenzita), žltá (intenzívna alebo živá), fantázia hnedá (len jedna intenzita), ako aj fantázia ekologických (intenzívnych alebo živých) diamantov.

Tradičné biele diamanty

Ak dávate prednosť tradičnému bielemu diamantovi, zamerať sa na čistotu kameňa. Nenechajte sa zmiasť podľa veľkosti. Ak váš rozpočtový plán obsahuje dostatočné pre malý, čistý kameň, môžete pridať akcentové kamene, aby sa stredobodový diamant objavil väčší, bez pridania, rovnako ako vaše náklady.

Druhý krok: Vaša možnosť kovov

V týchto dňoch sú módne zmýšľajúce ženy veľmi názory o ich kovoch. (Meghan Markle napríklad miluje žlté zlato). Tu je krátka rundown vašich možností:

Platinum je extrémne odolný, rovnako ako neobvyklý kov, ktorý drží jeho prirodzený, biely lesk, ako aj časom nezmizne alebo modifikuje. Je to považovaná za najlepšiu voľbu, ak váš rozpočtový plán umožňuje.

Palladium, časť platinovej skupiny je známa, že je nízka údržba, ako aj odolná. Je to cenovo dostupnejšie ako platina, ale tiež drží prírodný biely list.

Biele zlato používa čisté zlato v kombinácii s inými bielymi kovmi (t.j. paládia, ako aj striebro). Väčšina z nich je navrhnutá ródiom na ochranu bieleho zlata, ale časom nosí. Opätovné pokovovanie je možné, ako aj navyše môžete požiadať o váš biely zlatý prsteň, ktorý nie je nanesený vôbec.

Žlté zlato je tradičná možnosť, ktorá sa rýchlo vráti v štýle. Čím vyšší je obsah karátov, mäkšie kov, takže 22-karátový prsteň bude nákladnejší, rovnako ako ľahšie poškodenie ako 14-karátové zlato. Farba závisí od presne, koľko zlata, medi, ako aj striebro je zmiešané na výrobu živého tepla žlté zlato dáva.

Ďalšie menej nákladné metalové možnosti zahŕňajú: Zvýšené zlato, striebro, titán, zirkónium, volfrám, ako aj oceľ. Najnovšie na svadobné akcie prsteňové trendy zahŕňajú zmiešané kovy, takže sa nemusíte obmedziť na jednu.

Chcete, aby sa vaše kovy predstavili krásu vášho kameňa (-ov). Držte sa kovmi v komplementárnych farbách. Napríklad: Ak máte bledý modrý diamant, premýšľajte o leštenom bielom kovu, ako je platina alebo biele zlato. Kamenný hopa bude skutočne vyniknúť.

Ak máte radi bledo ružové diamanty, potom premýšľajte o zvýšenom zlate, čo zvýrazní teplú farbu kameňov. zabrániť výberu zvýšeného zlata s ružovým stredovým kameňom; To nerobí trik.diamordy majú všeobecne sekundárnu farbu, ako je ružová, zelená, žltá alebo sivá. Takže vybrať kov pre zlepšenie podtextu farbu diamantu.

Ste začíname získať predstavu o tom, čo budete chcieť?

Tretí krok: vyhodnotenie rôznych kusov

Prehľadali s časopismi, rovnako ako zistiť, ktorý zvoní “s vami hovoriť.” To vám pomôže pochopiť, ktoré kusy fungujú najlepšie s kameňmi, rovnako ako kovy sa vám páči najviac. Škrty, ktoré majú rohy majú tendenciu k nasýteniu odtieň diamantovú. Ak máte chuť, farebný diamant, môžete najlepšie zvýrazniť farbu s princeznou, žiarivý, smaragd, viceprimátor alebo cushion brusu.

Tradičné biele diaMond funguje dobre so všetkými rezmi, vrátane okrúhlych rezu. Okrem vyššie uvedeného zoznamu sú biele diamanty rovnako nádherné v markíze, hruške, oválnej, srdci alebo kola.

Štyri krok: Nastavenie

Ak ide o nastavenia, máte toľko možností. Úprimne, to môže byť ohromujúce. Začnite tým, že zužuješ svoje preferencie na zoznam 10. Sadnite si na tento zoznam na chvíľu, rovnako ako potom sa pokúste znížiť na tri.

Tip: Farebné kamene vyzerajú rovnako nádherne zo strany, ako to robia zhora. Takže si môžete vybrať nastavenie, ktoré má otvorený vedľajší profil, ako je napríklad rámček alebo hrot, ako aj kameň, oslní zo všetkých uhlov.

Výber najlepšieho nastavenia pre tradičný biely diamant je trochu závislý od jeho veľkosti. Väčšie kamene (2 karátov alebo viac) budú tiež iskrať z každého smeru s nastavením hrotov alebo rámu. Menší kameň bude vyzerať najlepšie v priloženom nastavení s prízvukovým kameňom na zväčšenie svojej veľkosti.

Krok päť: Poraďte sa s pro-studeným klenotníkom

Akonáhle pôjdete s každým z predchádzajúcich štyroch krokov, urobíte všetky potrebné rozhodnutia! Ste úplne pripravení na štýl svojho vlastného prsteňa na rozpočtovom pláne, ktorú si môžete dovoliť. Urobte si návštevu s dôveryhodným, skúseným klenotníkom, ktorý má zručnosť na prekladanie vašich preferencií do vašich dokonalých možností krúžku. Ak nemáte na mysli klenotník, získajte referencie od priateľov, ako aj príbuzných, rovnako ako neváhajte skontrolovať online recenzie. Koniec koncov, tento prsteň by mal trvať celý život!

Môžete sa tiež radi ako tieto príspevky:

Ako nosiť kokteilové krúžky
Klasické šperky sa picks na jar

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *