Ako vrátiť produkt do New Yorku a Business

Zdieľať

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Táto publikácia môže zahŕňať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

“TBF poskytuje tento materiál len na informačné účely. Tieto politiky sa môžu zmeniť. Prosím, spojte sa s obchodom priamo pre súčasné pravidlá návratu. ”

New York & Company’s Return Policy: Ak pre akýkoľvek druh dôvodu nie ste spokojní so svojím New York & Business In-Store, stačí ju vrátiť do 60 dní od dátumu objednávky. Súčasné platné ID obrázku (napr Keď prezentujete svoj príjem v obchode, New York & Business bude v závislosti od toho, ako ste zaplatili za pôvodný nákup. Pre tovar zaplatený kontrolou New York & Business môže potrebovať 10 pracovnoprávnych čakacích období od dátumu pôvodného nákupu pred vrátením spracovania. Pre tovar zaplatený za darčekovú kartu bude vaša refundácia pripísaná späť na pôvodnú darčekovú kartu. Ak bola pôvodná darčeková karta vyradená, bude vydaná nová darčeková karta, ako aj spiatočná suma bude pripísaná. Ak nemáte potvrdenie, poskytnú vám tovar úverového ratingu pre vrátené položky pri najnižšej známej predajnej cene. Merchandise zakúpený v New York & Business Outlet Obchody sa môže vrátiť len do New York & Business Outlet obchody. Vyhradzujú to najlepšie, aby sa obmedzil počet výnosov na klienta na akomkoľvek type času, s alebo bez potvrdenia, rovnako ako oni vyhradzujú to najlepšie, aby sa znížili výnosy predajných položiek určených ako “finále”.

New York, ako aj firma: Online návrat politikanyandcompany.com Nákup môže byť vrátený do 60 dní od dátumu objednávky. Merchandise môže byť vrátená s poštou v pôvodnom zväzku, ak je to možné, rovnako ako aj zaradiť faktúru. Položky môžu byť vrátené poštou alebo do New Yorku a obchodných predajní. Jednoducho prineste balík faktúry, položky (y) na vrátenie alebo výmenu, platné vládne vydané obrázkové ID, ako aj kreditnú kartu využívanú na pôvodný nákup do akéhokoľvek typu New York & Business Store. Bundle Incoice bude slúžiť ako váš príjem. Bez faktúry budete pripísaní najnižšie predajné náklady na položku. Pre vrátenie, budete vystavení úverového ratingu tovaru vo výške najnižšej predajnej nákladov na položku.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *