Mikiny studených ramenov

Ospravedlňujeme sa, že tu boli veci trochu pokojné! Pohybový proces nás úplne ohromil, takže medzi nekonečnými rozhovormi s maklérmi NYC, koordináciou pohybujúcich sa spoločností, začínajúcimi zabaliť náš domov a zostať na vrchole práce, bolo to orechové pár týždňov.

Minulý týždeň som musel ísť do LA na rýchly výlet do spoločnosti, ako aj tento bezstarostný súbor v lietadle použil. Som významným fanúšikom mikín studeného ramena, ako je táto na jeseň aj zima, pretože sú veľmi flexibilné na deň alebo noc. Rozumiete tým chladným večerom, keď chcete len nosiť svoju preferovanú robustnú veľkú mikinu na večeru alebo nápoje, ale máte pocit, že budete vyzerať rovnako dobre? Príbeh môjho života. No, kto pochopil, že z vašich ramien si trochu uhryznite kúsok, ktorý by inak vyhradil pre prepustené denné aktivity na modernú zimnú sezónu, ktorá si zaslúži vašu regionálnu vodnú dieru?

Príklad: Zamieril som do LA na jednoduchých 24 hodín, ako aj s čím Dva odevy sa zdali ako neprekonateľná výzva. Preto, pre vzhľad numero Uno, potreboval som odev pohodlný pre lietadlo, ale keď sme pristáli, je to veľké postačujúce na bezstarostnú večeru, ako aj nápoje v LA. Zadajte, tento spoľahlivý sveter na studené ramená.

Zahrnul som tonu ďalších mikín studeného ramena, ktoré sa pozerám dole, avšak, keď už hovoríme o všestrannosti v noci, presne aké jednoduché by bolo hodiť sako na to pre kanceláriu, potom ho vybičiť na večeru alebo nápoje v noci?

< >

Sveter: ASOS (tiež podobné tu aj tu) Džínsy: J. Brand | Topánky: C/O Predpoklad | Náušnice: Zara (podobné tu aj tu)

< >

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *