Kate recykluje materstvo Styles v detskom areáli Engagement

Kate vybrala kompletu sme videli pred dnešnou návštevou Hornsey Road Detského centra v Islingtonu v Londýne.

Vojvodkyňa bola u odevov kozie módy a Topshop.

Detské centrum poskytuje kľúčovú podporu duševného zdravia pre rodičov, rovnako ako ponúkajú prenatálnej a postnatálnej služby, jasle a detské krúžky.

Vojvodkyňa sa tam dozvedieť oveľa viac o programoch v Centre podporovaných Family Action, predné britskej rodiny charitu.

Rodina akcie bolo poskytovanie služieb pre znevýhodnené a sociálne izolovaných rodín, keď uvážime, že bola založená v roku 1869.

Ide o zapojenie bolo pôvodne plánované na september, ktoré bolo treba zrušený kvôli Kate chorobe.

Kate hovorila s rodičmi, ktorí boli pomáhal charitu.

Ona tiež počuli o perinatálnej starostlivosti o duševné zdravie Rodina Action je.

Dobrovoľník pracovník hovorí o výhodách zapojenie vojvodkyňa, hovorí: “… je to tak dobré, pretože to skutočne zviditeľňuje perinatálnej duševné zdravie.

Kate bola učiť oveľa viac o matiek duševné zdravie. Začiatkom tohto mesiaca ona hostila diskusie za okrúhlym stolom na tému u Kensington Palace.

Vojvodkyňa bola daná pôvabné kytička o mladú dámu menom Neveah.

Viac od Victoria Murphyho Mirror príbehu:

“Spýtala sa ma, čo moja obľúbená farba,” povedal Nevaeh, ktorý nosil dieťa ružové večerné šaty prezentovať vojvodkyňu s kyticou kvetov.

“Povedal som, že to ružovej a povedala, že je Charlotte obľúbená farba taky.”

Počas návštevy Kate zdieľa tiež, že Prince George je veľmi rád vrtuľníkov.

Teraz k tomu, čo Kate na sebe pre dnešné stretnutie. veľa z vás hneď spoznal Redgrave kabát (600 libier, o $ 780) z Kozí módy. Srsť je 100% vlny a tiež vo Veľkej Británii. Je vybavený A-línie silueta, skrytý uzáver predné snap a diagonálne vrecká.

Vojvodkyňa najprv nosil kus v roku 2013 pre záber s Prince William pri detskej úmrtie blízkej osoby UK.

UPDATE 20.novembra: Goat mi hovorí, že Kate má na sebe kabát nahý, nie krémom ako kopa uvažoval.

Úvahy o vzhľad od Telegraph Caroline Leaper:

Keď Jane Lewis založil ju označiť Kozie pred šestnástimi rokmi, keď tak urobil s úmyslom, že ženy by sa nosí a re-wear kúsky navrhla, v nasledujúcich rokoch, a to bez nich nikdy vyzeral starý.

Určite nie je lepšie tvrdenie, že tento princíp pracoval, než vidieť vojvodkyňa z Cambridge dnes opäť na sebe kabát Redgrave, kus, ktorý bol na rotáciu v šatníku za to, že ona bola tehotná s Prince George späť v roku 2013.

Viac od pani Leaper v článku.

Je to druhýkrát za as mnohých týždňoch že Kate má opotrebované kusy z vedenia so sídlom v Londýne sa po kúpe nového Eloise tunika šaty v Burgundsku dať prejav na Place2Be fóra.

Napriek tomu, že koza nie je tehotenské módne línie, vojvodkyňa Zdá sa neustále otáčať návrhov Lewisa, keď ona sa očakáva – jeho bezproblémovo je liniek a kvalitnými látkami, ktoré predstavujú jednoduché, failsafe vzhľad pre každého, kto s meniace sa postavy. Eloise je pravdepodobné, že ďalší kus uvidíme ju znovu a znovu na sebe v budúcnosti.

Pre tých, ktorí majú záujem o Eloise, Kozí preberá informácie z každého, kto by chcel byť oznámené, že šaty sú späť na sklade.

Kate sa zdalo byť na sebe rovnaké šaty vidieť na rok 2013 detské úmrtia blízkej osoby stretnutiu s Williamom, kontrastné golier shift šatách od Topshop.

sme videli návrat Kate polovice, n pol topánky z Russell a Bromley. Sú jedným zo štýlov vykonaných Stuart Weitzman pre predajcov upscale príslušenstva, a zostávajú k dispozícii vo všetkých veľkostiach.

Kate tiež odniesla Bayswater Waller spojku Mulberry.

Tieto Kiki McDonough obruče a Annoushhka perlové kvapky boli späť.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Jedným z ďalších krátka poznámka dnes, tentokrát o našej výročnej What Kate nosil kalendár. Robíme verziu 2018 (toto je špeciálna edícia!) A očakávajú, že ju k dispozícii pre pre-objednávanie na budúci týždeň až desať dní. Ďakujem všetkým, ktorí požiadal o tom!

Prepojenie:

Dozvedieť oveľa viac o rodinné akcie na internetových stránkach organizácie tu; jej stránky Facebook tu, alebo Twitter tu kŕmiť

Príbeh Daily Mail je tu; Victoria Murphyho príbeh The Mirroris tu; Evening Standard príbeh je tu

Telegraf módne story je tu; Ľudová príbeh je tu; Popsugarská galéria je tu; kus fug Girls je tu

354Save

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *