Vykopajte nudný spôsob športového polstule

Vykopajte nudný spôsob športovej polhráčovej košele
28/02/2020, zverejnil Alanic Global
Vypracuje sa, že pólo sa vôbec nevychádzalo s vecami, mení sa pre úspešný návrat. Takže, výhľad na jednoduché piques a vaše čísla MOTTO JAS, Polo košeľa urobila nejaké hrobové tvarovanie a teraz nemôže znova preniknúť do každej časti vášho skrine.

Košele sa v poslednej dobe zmenili na nečinné, nemysliteľné módy. Teraz však premyslenejšie výbery dizajnu od veľkoobchodných odevov v USA tvorcov symbolizujú, že športové polokošele už nie sú nudnou sartoriálnou voľbou.

Pozrime sa na niektoré z možností štýlov, ktoré máme pre túto základňu šatníka:
Zbavte sa tlačidiel
Pokiaľ nie ste súčasťou nezávislej pocty, musí byť predvolene otvorený golier na vašej pólovej košeli. Bezpečne, otvorená košeľa s golierom nie je módnym krokom, je to štýl, ktorý hovorí o vzorke bez gombíkov ako jeho golier. Nádherná zmena tejto obyčajnej zmeny je, že eliminácia týchto záväzných kontrapcií bráni polo košele rozdávať vibrácie Stag Party.
Zmiešať a zladiť sa s oblekom
V čase atleizúry sa chudobný dlhý zabudnutý oblek trochu bije v stene slávy. Ale polo tričko je to pravá vec, ktorá dáva prispôsobenie najnovšieho dotyku symbolického odtieňa. Získanie výhod je celkom jednoduché. Dajte čiernu, sivú, dokonca aj námornícku modrú, vyskúšajte svoju obyčajnú starú košeľu a kravatu. Je ťažké sa pokaziť s odtieňmi, ako aj tonálnym pólom, ktoré napodobňuje farbu vášho obleku a bude sa zázraky pracovať ako kontrastný dizajn.

Vyhľadajte pruhy
Ak množstvo pulzujúcich pánskych odevov na sietnicu, ktorá v súčasnosti robí kolá, vyslala akýkoľvek druh správy, to znamená, jednoduchosť je mŕtva. V takomto čase, pruhované Polos zaplavujú trh niekoľkými návrhmi, ktoré sú hrdo a hlasno označujúce ich prítomnosť!

Predajcovia veľkoobchodných odevov, ktorí chcú zahrnúť najnovšie návrhy póla do svojho obchodu, sa môžu dostať do kontaktu s jedným z populárnych výrobcov. Prejdite ich masívnou zbierkou, vyberte požadované kúsky a zadajte hromadnú objednávku. Tím podpory vás osloví za to isté.

Značky:
pánske veľkoobchodné oblečenie
Výrobcovia veľkoobchodných odevov
pánske veľkoobchodné odevy USA
Predajcovia veľkoobchodných odevov
Polovičné košele Výrobcovia pánskych
polo košele veľkoobchod
polo košele veľkoobchodné
Veľkoobchodné oblečenie USA

0 0 hlasov
Hodnotenie článkov

Prihlásiť sa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová adresa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová adresa

0 komentárov

Inline spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *