Najlepšie letné kombo: Oblečené teniskami

Iste, podpätky sú pekné, ale tenisky vám umožňujú chodiť celý deň a noc bez toho, aby ste si potom museli namočiť nohy. Najmä pre letné vibrácie.

urbanoutfitters.com
Tenisky sú ideálnym doplnkom letných odevov; Nikdy nevychádzajú z módy a ponúkajú najlepšiu kombináciu módy a pohodlia. Na prvý pohľad môžu niektoré biele tenisky vyzerať rovnako, ale všetky majú rôzne vlastnosti, vďaka ktorým vynikajú.

petiteMuse_
A s prílivom tenisiek špičkových a vyhlásení teraz na trhu je ľahké nájsť pár, ktorý vyhovuje niektorým z oveľa luxusnejších kúskov vo vašom šatníku. Zatiaľ čo početné tenisky sú vyrobené len pre beh, existuje tak veľa topánok, ktoré sú štýlové a funkčné s letnými šatami.

FashionJackson.com
etsy.com
Nosenie oblečenia ako Easy Sundresses, ale pridanie tenisiek vám umožní vydať závideniahodnú atmosféru v jednom ľahkom kroku. Spárovanie letných šiat s párom štýlových tenisiek vám dáva nervóznu ženskú atmosféru a ľahký vzhľad.

Pozri tiež

Letná móda
Tieto farby sa stanú letnými najšanšujúcimi outfitmi roka

dottietouture.com
comerblogaramar.com.br
Či už premieňate vzhľad vlastným šatníkom alebo nakupujete položky, ktoré sme zostavili, určite vyzeráte skvele. Vďaka tomuto ľahkému oblečenému vzorcu najlepšieho letného kombo: oblečené s teniskami, budete odborníkom na pouličný štýl v žiadnom momente.

blog.natalieborton.com
Billiexnewland
After-Bloom Delight
Pobozkať Sky Garden Gate Zlepte malé šaty
Kiss the Sky Prairie malé piknikové šaty 59,00 dolárov
Nadčasový dotyk zelený kvetinový tlač A-line midi šaty

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *