10 faktov o tričkách, ktorým možno nerozumiete

, sa zdá, že rozumieme všetkým o tričkách. Chápeme, aký materiál Mnoho značiek využíva na výrobu odpalísk, rozumieme ich tvar Ako ich nosiť. Stavím sa, že o nich chcete pochopiť nejaké zábavné fakty, a preto som myslel na užitočný zoznam 10 vecí s informáciami o tričkách, ktoré možno nepoznáte.
10 faktov o tričkách, ktoré možno nepoznáte
1. Katar drží rekord pre vývoj najväčších tričiek na celom svete. Katarská ropná spoločnosť zaplatila za tričko TEE, ktorá je dlhá 72,2 metrov, ako aj 48,7 m, hodnotí 6 ton a pokrýva 3 516,25 metrov štvorcových. To ani gigantické by to nemohlo nosiť.

2. Record Guinness World Record za používanie najviac tričiek na tričkách, keď ide do Sanath Bandara zo Srí Lanky. Záznam je usadený na úžasnom počte 257 tričiek, ktoré sa používajú naraz. Je to tak chladno na Srí Lanke?

3. Každý deň používame slovo tričká tričiek. Kde sa však prvýkrát objavil? 100 rokov späť slovo „tričká Tee“ sa prvýkrát objavilo v slovníku Merriam-Webster.

4. V roku 1939 boli vytlačené úplne prvé tričká na marketingové tričká pre film „Čarodejník z Oz“.

5. Tomu by ste tomu neverili, avšak až do 50. rokov 20. storočia sa tričká TEE nepremýšľali o populárnych. To sa zmenilo vďaka Hollywoodu, keď ich Marlon Brando, ako aj James Dean ich začali používať vo filmoch, ako napríklad električkový s názvom Wish a Rebel bez príčiny. Vzhľadom na to, tričká tričko skončili ako vonkajšie opotrebenie.

6. Ešte jedna zábavná skutočnosť, oveľa viac pre chlapcov, je to, že v Španielsku sa konala úplne prvá súťaž vlhkých tričiek v Španielsku okolo 40. rokov 20. storočia. Určite chápeme, že španielski ľudia sú plné vášne.

7. Rekord pre najdrahšie tričká tričiek na svete je držiteľom francúzskych odevov vo francúzskych odevoch Hermès. Tréning stojí 91 500 dolárov a je vyrobený z krokodílovej kože. Uviedol by som, že je to oveľa viac ako sofistikované, ako aj uvádzam, že ho každý človek nosí.

8. Mnoho odpalísk je vyrobených z bavlny. Ako materiál: Bavlna bude trvať viac ako 20 -násobok svojej vlastnej hmotnosti vo vode a je silnejšia vlhká ako suchá.

9. Tričky vyrobené z recyklovanej bavlnenej zastávky viac ako päť miliárd ton textilného mrzutia každý rok vstupuje do skládok. Pomôžme svetu recyklovaním našich odpalísk.

10. Určite sa nám páči odpaliská. Približne 62% Američanského poistenia tvrdí, že vlastní oveľa viac ako desať tričiek v šatníku. To je približne 1,5 miliardy tričiek. Zarovnajte ich na konci až do konca, ako aj 34 -krát zakrúžkujú zemeguľu.

Dúfam, že ste sa tešili z nášho zoznamu zábavných faktov. Ak nám tiež máte nejaké veci, ktoré nám ukážu, nechajte svoje komentáre nižšie. Aj keď ste pochopili o niekoľkých z týchto faktov, verím, že to trochu pomohlo prebehnúť vašu pamäť.

5/5 (1 prehľad)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *