Zip Best Up

Tento šaty (z eBay Store Lyoness’s Den) má centrum predného zipsu zatvorenia, čo je funkcia, ktorú vždy potešil na zakúpených vintage šaty, ale nie niečo, čo som sa niekedy prešil.

Páči sa mi pozrieť sa na štýl trajektórie stredových zippers: Zdá sa mi, že som sa mi zdá (a ja som neurobil žiadny typ skutočnej výskumnej štúdie na to, takže nezabudnite skontrolovať pripomienky, kde je úplne pravdepodobné, že budem odporučená Niekomu, kto má skutočné porozumenie tejto témy), že skoro v dňoch ‘zips spojovacích materiálov, boli exotické, zaujímavé, nákladné … ako aj preto, že boli predstavené v štýloch – front, ako aj centrum, ako to boli. (Mám neskoro 1930-storočia na začiatku 40. rokov Black Crepe Gown, ktorý by bol veľmi drahý, nový, ktorý má stredný predný zips.) Ako zippers skončili byť oveľa rozsiahlejšie, rovnako ako obyčajné, dokonca aj citliánov, sa presunuli z frontu Na boku, ako aj potom späť z dohľadu, mimo mysle – ako aj viditeľné zipsy, front-uzatváracie zipsy, skončili byť športový alebo dokonca déclasse vec. Predné zipsy boli na hranie oblečenia, Coverlls, ako aj hiskupiek, ako je tento.

(Je to prakticky ako to, čo nastalo na suchý zips: ak ste tak starý, ako som, s najväčšou pravdepodobnosťou majte na pamäti, keď Velcrocre Sneakers mal predčasne osvojiteľom v pohode, a potom skončil na veľmi prvú dorky, ako aj potom, som Strach som vždy nenávidel suchý zips, keďže nemôžem stáť, že hrozný hluk to robí!)

Mimochodom, tento šaty, s jeho stredným zipsom, je 9,95 dolárov buy-it-teraz, rovnako ako busta 38. Je to inzerované ako housedress, ktorá je dosť dostatočná na to, aby ste sa dostali von z domu (do obchodu s potravinami alebo čo nie). Keby som to urobil, urobil by som to v sivej-a červenej geometrickom tlače quilting bavlny s jasným červeným, veľkým ozubeným, plastovým zipsom hore. Zábava!

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Ako: Urobiť trojstrannú sukňu majú PocketsFebary 18, 2007
Ale * toto * jeden má zips! 4. apríl 2008
Nová sukňa! Máj 19, 2008

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *