Just In: New Dan Mumford Ilustration výtlačky

Big Drop: New Dan Mumford Ilustrácia
Dan Mumford je legendou hrôzy, odvážneho, temného a veľmi hĺbkového ilustrácií. Obdivujeme ho niekedy, pretože sme začali svoju grafickú dizajnérsku cestu, pred 10 rokmi.
Je ilustrátorom na voľnej nohe, býva v Londýne vo Veľkej Británii so záľubou v obálkach albumov a klasických filmových plagátov. Svoje úžasné zručnosti vložil do práce pre klientov ako Disney, Iron Maiden, Sony, CBS a mnoho ďalších kapiel a nahrávacích štítkov z celého sveta. Dokonca robí udalosti a rozhovory. Je to taký inšpiratívny, skúsený a oddaný profesionál, z ktorého sa chcete poučiť.
Dnes má pre nás všetkých nejaký nový materiál! V jeho obchode sú teraz k dispozícii obmedzené vydania výtlačkov AP, ktoré obsahujú The Dark Knight, Man of Steel, Rick a Morty a Iron Maiden. Netreba dodávať, že sú to skutočné umelecké diela. Ilustrácie majú drobné detaily a živé farby, ktoré vytvárajú originálny dramatický, chladiaci efekt Dan Mumford.

Všetky výtlačky sú podpísané, vyrazené a očíslované. Okrem toho, sprevádzajúci tieto výtlačky, bude k dispozícii banner „Black Dahlia Murder“.

S najväčšou pravdepodobnosťou sa všetky tieto dni vypredajú za pár dní. Navrhujem teda, aby ste si teraz získali svoje!

5/5 (1 prehľad)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *