The Art of Thrifting

Podiel

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Thrifting, rovnako ako holenie, vojny alebo mužnosti, je delikátna umelecká forma, rovnako ako sme sa dostali dole k nepresným vedy. Iste, sme písali o thrifting značne skôr, však skúsený thrifter vie, že jej pravidelne aktualizovať taktický manuál; že v thrifting priekop je objavovanie proces. Sme pravidelne úpravou rovnako ako rozvíjajúce sa naše šetrnosť store nákupnú stratégiu, rovnako ako my pridávame rad oveľa viac svetových strán tipov do príručky.

Táto publikácia sa môže skladať z affiliate odkazov. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Tipy pre Thrifting ako profík

Tie sa priznať, niektoré veci sú oveľa lepšie, nové: aj keď je kôš plný dolára spodnej bielizne, rovnako ako spodná bielizeň sú na predaj 99 percent off, to je jedna ponuka nechcete sa zapojiť do Sme rozpočet plán módy rovnako. ako láska zjednávať, ale musíme čiaru niekde. Budeme platiť ďalšie peniaze za čisté spodné prádlo. závisí na Loreal. Stojíš za to.

Tie pôjdu na ceste menej cestoval: Napísali sme o hodnote miesto predtým. shope bohaté poštové smerovacie čísla, koľaj miest, atď. Tu je ešte jeden tajný tip: veria, mimo prominentných štvrtiach. Jasne, že hipster šetrnosť store od NYU môže mať veľa vynikajúcich drahokamov, ale budete tiež súťažiť s tisíckami mladých ľudí s nekonečným tréningové pôžičiek hladujú pre tento osobitný módny nálezu. Keď je to prežitie (módy) najschopnejších, môže to byť najlepšie ísť na menej zaľudnené mesto. verí, predmestí, rovnako ako odchod do dôchodku komunity.

Ty nesmie zlyhať pamätať krajčíra: Á, náš veľký dobrý priateľ krajčíra, je za-the-scenes remeselníka (alebo žena), ktorá magicky robí, že zle padnúce Blazer fit ako uliate! Zrátané a podčiarknuté: Nenechajte zlyhať spomenúť na mieru. Jasne, že DKNY šaty vám môže nákladov jednoduchú cestovný lístok metra, takže ak je to v troch veľkostiach rovnako veľký, aspekt, koľko zmeny budú nákladov, rovnako ako pýtať sami seba, či je to ešte stojí za to.

Tie sa DIY: snáď sa voláš Jenni Radosevich, alebo ste Nožnicovoruký Edward dávno stratený dvojča súrodenca v šijací dielni. Či tak alebo onak, zobraziť sekáča ako lacnejší striedavý k materiálnym obchode, rovnako ako prezrieť každý produkt, ktorý nie je pre to, čo to je, ale za to, čo by to mohlo byť. Že príliš veľký šaty s úžasným potlačou? Odstrihnúť preč, aby úžasné blúzku, alebo mini koktejlové šaty.

Tie musia zjednávať: To môže alebo nemusí fungovať, ale je to stojí za to vyskúšať, pretože viete, čo je to oveľa lepšie ako fantastické teórie sako za $ 10? Fantastické teórie sako, ktoré je $ 10, ako aj 30 percent zľavu, pretože chýba tlačidla.

Tie musia hľadať nové značky: Zvyčajne sme mohli sporivosti ako využitú Target nechcených, opustené rovnako ako áno, v niektorých prípadoch aj nepoužiteľný veci. Zatiaľ, vydrž tam, Batman. Nie tak rýchlo. majte na pamäti, že veľa ľudí získať oblečenie, ktoré nikdy nosiť. (Jo, cieľové váhy úzke džínsy, hovoríme na vás!) Alebo maloobchodníci obyčajne darovať nepredaný tovar na regionálnej sporivosti, takže majte oči otvorené pre tých extra špeciálne dobroty.

Ty nesmie byť vydesený ísť domu s prázdnymi rukami: Keď ste v ríši divov dolárových dobroty, je to veľmi lákavé, že chce ukradnúť, čo môžete prezrieť, ako obchodov. Ale aj keby to DVF vinobranie blúzka je len $ 5, keď je to štyri veľkosti rovnako veľký, ktorej žlté škvrny jamy, to nie je problém. V skutočnosti je to plytvanie päť dolárov. Táto zásada platí pre akýkoľvek typ druh nakupovania, ale najmä pokiaľ ide o thrifting. Nenechajte sa bojí odchode z obchodu s prázdnymi rukami.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *