Swan, Swan, Hummingbirder

šaty deň návštevníka Jrochest Dovoľte mi pochopiť, že ak by ste mali vlastniť Bjork Swan šaty (nie ten od Oscars, ale “vysoko výnimočná perla-enrucured” verzia z jej Vespertine Tour) môže tak urobiť tým, že ide.

Existuje veľké množstvo ďalších fascinujúcich (tým, čo znamená “do značnej miery nestráhavé”) oblečenie až na aukciu, mnoho z nich v mimoriadne rozumných štartovacích ponukách (aj keď všetky aukcie majú ešte päť-plus dni na beh).

Aukcie výhody Oxfam a, Jrochest poukazuje na to, “môžete tiež kúpiť, rovnako ako darovať kozy, ťavy, ako aj stromy. Kozí sa stane oveľa menej ako Bjorské šaty, rovnako ako by to určite oveľa milšie na.”

Fotografia, ktorú vám ukážem (nemohol som niesť, aby som spôsobil, že spustiť labuť šaty na vás, rovnako ako okrem toho, že má chudobný “Arty” obraz, ktorý bol všetkými tieňom) je z toho viac šaty v aukcii Ako “neba modrá ručne maľovaná lastová tlačiareň s krátkym rukávom vyvinutý, rovnako ako aj Belgický dizajnér Dirk Van Saene. Šaty má modrý pletený golier, ako aj manžety, rovnako ako tlačidlo predné detail. Zbierka Summertime 2005, ako aj nikdy nebola nosená. ” Typicky som veľmi veľmi veľa proti ručne maľovaným oblečením, je to však tak extrémne roztomilé, rovnako ako to, čo nie je umelec-y, aspoň nie, že vidím z obrázku. Rovnako ako je to pre extrémne veľkú vec …

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

No, predpokladám, že je čas zabaliť to, Trapril 29, 2008
Požadovaná infrastructururovember 6, 2006
Busy, Busy, BusyMay 23, 2008

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *