Nesprávne menu.

Pán DalesAday, ako aj som využil, aby som šiel na jednu konkrétnu kantonskú reštauráciu po celú dobu. (Toto by bolo predtým, ako sa spálilo.) Personál, ktorý sa konalo pokročilé tituly v “Surly”, ako aj celá poloha bola ozdobená na začiatku koloniálnej formica, avšak jedlo bolo vznešené – ak ste ho kúpili z ideálneho menu. Keď ste šli, odovzdali vám gigantickú červenú tabloidnú veľkosť základnú čínsku reštauráciu menu, s nakrájaním Suey, ako aj vajcia Vyprážaná ryža, rovnako ako WhatOot. Mali ste to, aby ste si dali vyhodene na jednu stranu, ako aj kúpiť z malého červeného menu, ktorý bol naozaj len veľa zadaných stránok v priečinku správy. To bolo menu, ktoré mali údené ustrice s ekologickým cibuľou, rovnako ako zázvor, ako aj chrumkavé drvené vykostené kurča.

Každopádne, keď sme túto lokalitu navrhli niekomu, rovnako ako Nepodarilo sa im zapamätať, aby im poskytol protokol menu. Mysleli sme, že sme zrejmé – urobili by ste si jeden pohľad na nepoškvrnené Totem menu, rovnako ako potom kúpiť z menu, ktorý bol sfarbený s čiernym fazuľkom, ako aj cesnakovou omáčkou, vpravo? No, nie. Takže mali najhoršie na svete najhoršie všeobecné TSO hydinu (naozaj sme teoretizovali, že by si to niekto poslali na zadné dvere, aby si ho kúpili z szechuan takeaway umiestnenie dole blok), ako aj uviedli nám, že sme boli blázni, reštaurácia bola hrozná! Čo sme mysleli?

To je všetko extrémne dlhá metóda, ktorá poukazuje na to, že keď sa uvádzam, mám rád Liberty výtlačky, neznamenám, že veci, ako sú tieto šaty. Toto je generický všeobecný TSO hydina slobody, ideálna tu. Uvádzam, že mám rád také veci: Alebo toto: Alebo toto:

Ktoré sú všetky liberty materiály, ktoré v súčasnej dobe.

Tieto šaty? Nie je to hrozné, ani to nie je úžasné. Je to sartorial ekvivalent Mediocre Takeaway General TSO kurča. Je to tiež $ 50 v Sierra publikovať obchodnú spoločnosť, katalóg, ktorý ma fascinuje, aj keď som z neho nič nedostal. Je to ako J. Peterman Bizarro Svet, kde každý bežecký lyžiar namiesto toho, aby zostali vo vnútri s horúcim kakaom, ako aj skutočne skvelé cookies, ako praktickí ľudia. Aby ste poskytli koncepciu práve presne, ako Bizarro, katalóg má štyri stránky ponožiek – ako aj jediné šaty. Deň, ktorý som požiadal ergonomicky tvarované ponožky, dovezené z Írska, nie menej, s “2250 slučky na štvorcový palec,” čokoľvek, čo znamená, je deň, keď som oficiálne nemám nič, o čom sa necítim. Len prepojenie, ktoré ma trvalo dlhšie, než sa mi zvyčajne zaoberá, aby som naozaj kúpil ponožky. Vrátane presne, ako dlho ma to vezme na cieľ. (A ja viem, viem, že turista ľudia všetci idú na mňa inundáciu príbehmi o tom, ako ste nemali presne tie ponožky, mali by ste Ohmigod zomrel na hypotermiu, Forreals, ale namiesto toho, že vaše nohy boli tiež teplé Ako suché, rovnako ako ste jedli nejaký gorp vo veľkom zdraví. Je to v poriadku. Verím vám.)

Takže: rekapráciu: všetka sloboda nie je dobrá; CHCETE SÚKROMIE OFF ŠPECIÁLNE MENU. Chcem hong min objaviť nové miesto v čínskej štvrti, už je to vtipné. Zvlášť podivné ponožky.

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Tajné životy gowanov vol. 7August 30, 2006WITH 35 Komentáre
RANT-TASTE TENTRUKTU # 143: “Čo nosiť letúny” 25. júna 2007
Tajné životy gowanov vol. 9December 4, 2006

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *