SUBUBUJTE TREŽE TENDY S TREŽÍMI TENTO FUNCH SYLES

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Táto publikácia môže zahŕňať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Trendy plaviek v posledných rokoch prevzali trendy. Kudos na plavky dizajnérov na získanie inovatívny s novými rezmi, ako aj detaily, avšak, ak vidím ešte jednu viac smocked-top bikini pri mori, verím, že môžem gag.

Nemám problém s sezónou zábavných štýlov – volážky, Polka Dots, rovnako ako Gingham v cene – ale kedykoľvek je tu tak dobre, začnem prehodnotiť svoje možnosti. Skutočne chcem zmiešať sa do mora v Ruffales, ako aj Polka Dots? A ako staršia móda, musím? Odpoveď na oboch nie je, nie.

Tak som si kúpil na off-trend, odlišné plavky, ktoré vám bude značka, rovnako ako ja ako nezávislí myslitelia. Práve tu sú moje špičkové výbery.

5 Odlišné štýly plaviek

Obleky s dlhým rukávom

Kvetinový jeden kus, 14 dolárov, dhgate

Plavky s dlhým rukávom ponúkajú dodatočné zabezpečenie slnka, rovnako ako aj športové, surfer-girl. Prineste si pár opotrebovaných džínsových šortiek, ako aj niektoré žabky, rovnako ako máte oblečenie na prechádzku.

Obleky na zvieratách

South Beach Animal Print Plunge Plavky, $ 48, Asos

Zvieratá tlač má svoje chvíle, ako aj mimo reflektory. V tejto sezóne, Edgy Print sa berie backseat na Gingham, ako aj pruhy, ako aj Polka Dots. Avšak v mojich očiach, ktoré len zvyšuje kúzlo veľkého mačky. Vytiahnite to, keď sa cítite rebelous, rovnako ako budete určite vyniknúť pri bazéne.

Tan-cez obleky

Amalfi Tan-Phing Tankini, $ 28, Kiniki.com

Tan-cez fit je agresívne off-trend, pretože je to nie – nie v týchto dňoch na strávenie tak veľa času na slnku. Môžete však urobiť túto voľbu pre vás s niektorými taktickými opaľovacími aplikáciami. Niektoré tan-cez obleky ponúkajú stupeň ochrany pred slnkom. Ak váš zvolený štýl ponúka, povedzme, ekvivalent 30 SPF, potom aplikovať 30 SPF všetko inde. Alebo, ak má fit minimálna ochrana, aplikujte opaľovací krém.

Tam je niečo, čo sa týka minimalizácie tých opálení, ale nerobte to však na nebezpečenstvo zdravia pokožky.

BAYWATCH-inšpirovaný jeden kus

Polo Ralph Lauren Icon Classics Side Side Priestredný priestor, $ 90, Zappos

Strih Amber zvýšil plavky, $ 57.50, Simplybe

Solid-farebné, vysoké nohy, jeden kusový štýl nie je dosť starý dostatočný na to, aby bol považovaný za retro, je to však blízko. Pre tých z vás stará dostatočná, aby v mysli Baywatch, to je TV-vytvoril jednotný pre horúce žena plavčíkov. Nosiť tento štýl, keď beží vaša dôvera vysoká, rovnako ako všetky mladšie dievčatá sa pýtať, kde ste dostal svoju snahu.

priechodky

Priechodka dvojdielny set, $ 59 Venus

Ak by ste mali dať znak na populárnych štýlov tejto sezóny, bolo by to temperamentný určite. Priechodka-ozdobil plavky padá na druhom konci spektra – v tme, rovnako ako zadumaný územia.

Je pravda, že priechodky nie sú veľmi užitočné v plavky, pretože je možné nechať sa praštěná pálením liniek. Stačí použiť opaľovací krém liberálno, než sa vydáte von, aby svoj vlastný odlišný plavky vyhlásenie v tejto sezóne.

Tento publikovať bol pôvodne publikovaný v roku 2011, rovnako ako sme to prepísal v roku 2018.

Túto položku nechajte prosím emptyGet rozpočtového plánu módy vo vašej e-mailovej schránky!
EMAIL *

Skontrolujte svoju doručenú poštu alebo spam priečinok, ktorý chcete overiť svoje predplatné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *